به انجمن تخصصی پژو 206. خوش امدید برای عضویت اینجا را کلیک کنید

اعلانات سایت

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.

امروز پنج شنبه مهر 10, 93 4:56 pm
خرید و فروش ماشین

فروش لوازم آپشن و لوکس

آچار 24

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 309 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 31  بعدي
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: دوشنبه اسفند 4, 92 1:39 am 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 17 ثانیه
نماد کاربر

تاريخ عضويت: دوشنبه مرداد 23, 91 7:52 pm

تشکر کرده اید: 61 مرتبه

تیپ خودرو: 206 تیپ 5
khansari نوشته است:
سلام
یه چند روزی هست که وقتی ماشینو روشن میکنم تنظیمات ال سی دی تایپ A ریست شده و از اول باید تنظیم بشه کسی میدونه علتش چیه؟
ضمنا" از وقتی این قضیه شروع شد که ماشین بد روشن شد و چند تا استارت خورد
طوری که موقع استارت چراغها و برف پاک کن و آمپرها یه لحظه روشن و خاموش شدن!!!!!!!!!!!!!!!!

سر باطري را چك كنين . بعدم ببرين پيش يه برقكار دستگاه بزاره ببينه دينام خوب شارژ ميكنه يا باطري سالمه

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم somicer به خاطر این پست تشکر کرده اند
khansari
پستارسال شده در: دوشنبه اسفند 5, 92 8:30 am 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 15 ثانیه
نماد کاربر

تاريخ عضويت: جمعه آبان 13, 90 11:36 am

تشکر کرده اید: 13643 مرتبه

تیپ خودرو: 206 تیپ 2
somicer نوشته است:
khansari نوشته است:
سلام
یه چند روزی هست که وقتی ماشینو روشن میکنم تنظیمات ال سی دی تایپ A ریست شده و از اول باید تنظیم بشه کسی میدونه علتش چیه؟
ضمنا" از وقتی این قضیه شروع شد که ماشین بد روشن شد و چند تا استارت خورد
طوری که موقع استارت چراغها و برف پاک کن و آمپرها یه لحظه روشن و خاموش شدن!!!!!!!!!!!!!!!!

سر باطري را چك كنين . بعدم ببرين پيش يه برقكار دستگاه بزاره ببينه دينام خوب شارژ ميكنه يا باطري سالمه

ممنونم حتما این کارو میکنم و نتیجه رو بهتون اطلاع میدم.

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم khansari به خاطر این پست تشکر کرده اند
سبحان206
 موضوع پست: Re:
پستارسال شده در: سه شنبه اسفند 5, 92 2:09 am 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: يکشنبه تیر 23, 92 3:36 pm

تشکر کرده اید: 69 مرتبه

نوع خودرو: V8 206

تیپ خودرو: 206 SD V1
امیرووو نوشته است:
سلام !
من امروز رفتم در ماشین رو باز کنم که یادم رفت با ریموت قفل مرکزی بازش کنم اول ! کلید رو که انداختم و چرخودم ماشین شروع کرد به بوق زدن !! دزدگیر دارن اینا یا مربوط به قفل مرکزیشه !؟ آخه من قبلا پراید داشتم که قفل مرکزیش ریموتی نبود نمیدونم ریموتی ها چجوریه !

بله رو جدیدا این سیستم هستش!!

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم Ahmad-1062 به خاطر این پست تشکر کرده اند
امیرووو
پستارسال شده در: پنج شنبه اسفند 8, 92 9:30 pm 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: يکشنبه مهر 7, 92 10:41 am

تشکر کرده اید: 181 مرتبه

نوع خودرو: Peugeot

p.206t5 نوشته است:
دوستان گرامی
من چند روز پیش یه جفت چراغ عقب LED دار برای ماشینم گرفتم. از وقتی نصب کردم راهنماهام سریعتر می زنن، مثل وقتی که یکی از راهنماها سوخته باشه. خودم فکر می کنم به خاطر مصرف کم این چراغا اینجوری شدن. چجوری می تونم مشکلم رو حل کنم؟
معمولا وقتی ماشینو روشن کردم و برای اولین بار راهنما می زنم، چند تای اول رو خوب می زنه و بعدش تند میشه.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

کسی نبود راهنمایی کنه؟

بالا
 مشخصات  
 موضوع پست:
پستارسال شده در: جمعه اسفند 9, 92 1:01 pm 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 13 ثانیه

تاريخ عضويت: يکشنبه مهر 28, 92 2:27 pm

تشکر کرده اید: 308 مرتبه

نوع خودرو: پژو

تیپ خودرو: 206 SD V8
سلام

از اونجایی که مصرف تمام 206 های مدل 92 زیاده بعد از 3000 کیلومتر کارکرد ماشین رو بردم نمایندگی که ی دستگاه بزنه ببینه اوضاع ماشین از چه قراره.وقتی که داشت چک میکرد گفت مصرف بنزینش یکم زیاده با دستگاه کمش کرد.ولی از اون روز به بعد من تغییری ندیدم و همچنان مصرف حدود هر 100 کیلومتر 10 تا 12 لیتر هست.سوالی که از دوستان دارم ایا اینکه با دستگاه میشه مصرف رو کمتر کرد؟و اینکه الان کمترش کرده هرچند تغییری نکرده ضرر به جایی میزنه؟و مشکلات و عواقب دیگه ایی به همراه داره؟

بالا
 مشخصات  
 موضوع پست:
پستارسال شده در: جمعه اسفند 9, 92 2:34 pm 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: يکشنبه مهر 7, 92 10:41 am

تشکر کرده اید: 181 مرتبه

نوع خودرو: Peugeot

دوست عزیز من تیپ 5 83 دارم که می دونید 744 هستش. تمام لوازم سرویس و غیره هم نو هستند از نوع اصلی. میانگین مصرفم تو شهر 9 تا 9.5 هستش. شما هم اگه تا 10.5 بسوزونی به نظر من با توجه به کیفیت قطعات ماشین 92 طبیعیه. حالا باید ببینید نوع رانندگیتون چطوریه؟
ممکنه دور موتورت رو زیاد بالا می بری تا دنده بدی یا اینکه ماشینت همیشه سنگینه و پر از بار یا مسافر. یا اینکه مسیر رفت و آمدت سربالایی زیاد داره. ممکنه حتی روغن موتورت سفت باشه و خوب نباشه. خلاصه اینکه صد تا عامل به مصرف سوخت بستگی داره.

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم p.206t5 به خاطر این پست تشکر کرده اند
s&s
 موضوع پست:
پستارسال شده در: جمعه اسفند 9, 92 2:52 pm 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 20 ثانیه

تاريخ عضويت: جمعه اسفند 9, 92 2:29 pm

تشکر کرده اید: 2 مرتبه

نوع خودرو: 206

تیپ خودرو: 206 تیپ 3
دوستان ببخشید که اینجا جواب سوال میپرسم، اجازه پست جدید در هیچ جا ندارم؛ با اینکه عضو هستم

چطوری میتونم لامپ فندک رو عوض کنم؟

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: جمعه اسفند 9, 92 3:12 pm 
آفلاين

تاريخ عضويت: جمعه خرداد 9, 92 1:40 am

تشکر کرده اید: 8 مرتبه

تیپ خودرو: 206 SD V1
s&s نوشته است:
سلام

از اونجایی که مصرف تمام 206 های مدل 92 زیاده بعد از 3000 کیلومتر کارکرد ماشین رو بردم نمایندگی که ی دستگاه بزنه ببینه اوضاع ماشین از چه قراره.وقتی که داشت چک میکرد گفت مصرف بنزینش یکم زیاده با دستگاه کمش کرد.ولی از اون روز به بعد من تغییری ندیدم و همچنان مصرف حدود هر 100 کیلومتر 10 تا 12 لیتر هست.سوالی که از دوستان دارم ایا اینکه با دستگاه میشه مصرف رو کمتر کرد؟و اینکه الان کمترش کرده هرچند تغییری نکرده ضرر به جایی میزنه؟و مشکلات و عواقب دیگه ایی به همراه داره؟

خالی بسته عزیزم.با دستگاه دیاگ فقط میشه این اطلاعات رو مانیتور کرد و اصلا میزان پاشش یا دبی پمپ از طریق دیاگ قابل تغییر نیست.برای اون کار باید نرم افزار ecu رو تغییر داد که اونم کا هر کسی نیست.تیمهای برنامه نویسی هستن که ecu رو تیون میکنن یا به حالت اکونومی در میارن(اونم در بلاد کفر)بعد اون نرم افزار مدیفای شده رو به فروش میرسونن.بنابراین خیالت راحت که نمایندگها توانایی انجام این کار رو ندارن که هیچ،تازه مجاز به انجام این کار هم نیستن.فقط میتونن ببینن که مثلا میزان پاشش ایسیو الان چقده و آیا با پارامترهایی که یرانخودرو بهشون داده میخونه یا نه،که اگه مغایرت داشت به رفع عیب بپردازند

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم karmania به خاطر این پست تشکر کرده اند
s&s
 موضوع پست: Re: Re:
پستارسال شده در: جمعه اسفند 9, 92 8:42 pm 
آفلاين

تاريخ عضويت: يکشنبه مهر 28, 92 2:27 pm

تشکر کرده اید: 308 مرتبه

نوع خودرو: پژو

تیپ خودرو: 206 SD V8
karmania نوشته است:
s&s نوشته است:
سلام

خالی بسته عزیزم.با دستگاه دیاگ فقط میشه این اطلاعات رو مانیتور کرد و اصلا میزان پاشش یا دبی پمپ از طریق دیاگ قابل تغییر نیست.برای اون کار باید نرم افزار ecu رو تغییر داد که اونم کا هر کسی نیست.تیمهای برنامه نویسی هستن که ecu رو تیون میکنن یا به حالت اکونومی در میارن(اونم در بلاد کفر)بعد اون نرم افزار مدیفای شده رو به فروش میرسونن.بنابراین خیالت راحت که نمایندگها توانایی انجام این کار رو ندارن که هیچ،تازه مجاز به انجام این کار هم نیستن.فقط میتونن ببینن که مثلا میزان پاشش ایسیو الان چقده و آیا با پارامترهایی که یرانخودرو بهشون داده میخونه یا نه،که اگه مغایرت داشت به رفع عیب بپردازند

والا داداش انقد سریع میرفت تو برنامه ها که من متوجه نمیشدم چی به چیه فقط رفت رو یکی از گزینه ها ی چیزی وارد کرد بعد ی  yes و no اومد yes رو زد گفت مصرفش کمتر کردم.بعدش خودم که فکر کردم هرچند منطقی بنظر نمیرسه گفتم شاید در صد پاشش سوخت رو کم کرده باشه.ولی از اینکه ی عدد بود یا ی نوشته رو تغییر داد مطمعنم

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: جمعه اسفند 9, 92 9:32 pm 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: دوشنبه مرداد 23, 91 7:52 pm

تشکر کرده اید: 61 مرتبه

p.206t5 نوشته است:
دوست عزیز من تیپ 5 83 دارم که می دونید 744 هستش. تمام لوازم سرویس و غیره هم نو هستند از نوع اصلی. میانگین مصرفم تو شهر 9 تا 9.5 هستش. شما هم اگه تا 10.5 بسوزونی به نظر من با توجه به کیفیت قطعات ماشین 92 طبیعیه. حالا باید ببینید نوع رانندگیتون چطوریه؟
ممکنه دور موتورت رو زیاد بالا می بری تا دنده بدی یا اینکه ماشینت همیشه سنگینه و پر از بار یا مسافر. یا اینکه مسیر رفت و آمدت سربالایی زیاد داره. ممکنه حتی روغن موتورت سفت باشه و خوب نباشه. خلاصه اینکه صد تا عامل به مصرف سوخت بستگی داره.

سلام
من با همین 92  2 بار تا حالا اندازه گرفتم 7.5 لیتر در هر 100 کیلومتر بود البته  ترکیبی ، هم تو جاده و هم شهر.
همیشه هم با دور موتور بالا دنده عوض میکنم.

بالا
 مشخصات  
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 309 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 31  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

مباحث مرتبط
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. پيوست(ها) مباحث مربوط به سیستم ترمز

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 11, 12, 13 ]

206

128

3314

دوشنبه مهر 7, 93 8:25 am

feri2009 نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. مباحث مربوط به سیستم انتقال قدرت

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 7, 8, 9 ]

MoHaMaD Z

82

3112

چهارشنبه مهر 9, 93 2:08 pm

sam92x نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. مباحث مربوط به کیسه ی هوا

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2 ]

206

11

782

يکشنبه دی 15, 92 6:46 pm

p.206t5 نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. مباحث مربوط به تجهیزات جانبی

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 5, 6, 7 ]

Ali

67

3807

يکشنبه مهر 5, 93 1:33 am

farnood نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. مباحث مربوط به موتور و قوای محرکه

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2, 3, 4, 5 ]

MoHaMaD Z

49

2497

چهارشنبه مهر 9, 93 12:56 pm

shadmehr_567 نمایش آخرین ارسال

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list