به انجمن تخصصی پژو 206. خوش امدید برای عضویت اینجا را کلیک کنید

اعلانات سایت

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.

امروز شنبه مرداد 3, 93 2:47 am
خرید و فروش ماشین

فروش لوازم آپشن و لوکس

ایران آپشن خودرو

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 86 پست ]  برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  بعدي
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: شنبه اسفند 12, 90 2:51 am 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 20 ثانیه

تاريخ عضويت: جمعه مهر 22, 90 4:55 pm

تشکر کرده اید: 0 مرتبه

نوع خودرو: benz
خدا رحمت کنه همه گذشتگانو . پدر خا بیامرز من ماشین سنگین داشت . من خیلی باهاش سفر میرفتم این عادت نخوابیدن تو ماشین رو از اون موقع ها دارم اگه 24 ساعتهم رانندگی کنم عمرا پشت فرمون خوابم نمیبره ولی تا بزنم کنار 5 دقیقه طول نمیکشه که میخوابم. ولی حس قشنگ گرم شدن چشم پشت فرمون لذت زیادی داره برام  تو ماشین در حال حرکتم به هیچ وجه نمیتونم بخوابم . 1 ماه پیش بود رفتم اصفهان  به یکی از دوستان سر بزنم برگشتنی چون از ساعت تقریبا 7 صبح بیدار شده بودم و2 بارهم مسیر 70 کیلومتریه شهرضا به اصفهانو رفتم و برگشتم و چند ساعتم تو شعر اصفهان پشت فرمون تو شهر می چرخیدم خستگی داشت اذیتم میکرد اونروز فقط هم صبحانه خوردم نهار وشام تعطیل ساعت 20 دقیقه به 11شب راه افتادم سمت تهران هی میگفتم 30 کیلومتر دیگه میزنم بغل میخوابم این 30 کیلومتره منو اورد تقریبا 110 یا 120 کیلومتری تهران دیگه داشتم میمردم یه دفعه فکرای عجیب غریب میکردم مثلا ضبط ماشین  اوردم بستم تو توهمم چندتا اهنگ گوش دادم ولی تو واقعیت ضبط تو کیفم بود کلا یادم میرفت تو ماشینم ولی کاملا مسلط رانندگی میکردم هم بهم حال میداد هم میترسیدم کار بدم دست خودم . اخرش یجا زدم بغل خوابیدم . بخدا تو ماشین اینقدر حال میکنم میخوابم هیچ جا اینطوری بهم ارامش نمیده صبح اقا پلیسه بخاطر 5 کیلومتر اضافه سرعت 30 تومن ناقابل نوشت  رفتنی هم 50 تومن بخاطر 15 کیلومتر همراه با 5نمره منفی اولین بار بود تو مسافرت 2بار جریمه شدم ولی اگه این 2تا جریمه نبود شاید کار دست خودم میدادم

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: دوشنبه اسفند 22, 90 5:06 pm 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 11 ثانیه

تاريخ عضويت: شنبه آذر 5, 90 4:27 pm

تشکر کرده اید: 312 مرتبه

نوع خودرو: فعلا" پرايد 132
up براي عبرت گرفتن دوستان

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: جمعه اسفند 26, 90 10:07 pm 
آفلاين

سلام دوستان
بهتر نيست كه همگي يك بار ديگه متن صفحه اول رو بخونيم.
اميدوارم همگي براي سفر هاي نوروزي رعايت كنند و متن صفحه اول هميشه يادشون باشه.

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: جمعه اسفند 26, 90 11:05 pm 
آفلاين
گروه مدیریت
گروه مدیریت
نماد کاربر

تاريخ عضويت: يکشنبه خرداد 29, 90 1:42 pm

تشکر کرده اید: 2268 مرتبه

تیپ خودرو: 206 تیپ 5
iran45.mehran نوشته است:
سلام دوستان

سلام مهران جان خیلی متشکرم که آپ میکنی وواقعارعایت سرعت وقوانین راهنمایی رانندگی به نفع ما هست
ماشین آهن است ودستورگیرنده وپاراتاته فشاردادن برگازکاردشواری نیست که کسی نتواندانجام دهدبرعکس کسی
که توانایی درکنترل خودرووکنترل درسرعت مجازاست راننده قابلی به حساب میادمادوست داریم برای کسی مشکلی و
صانحه برای خودرووحادثه ای برای خودوخانواده محترمش به وجودنیاداین آرزوی ماازخدای بزرگ ومننان است

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: دوشنبه اسفند 29, 90 2:14 pm 
آفلاين

iran45.mehran نوشته است:
سلام دوستان

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: دوشنبه اسفند 29, 90 7:07 pm 
آفلاين
عضو افتخاری
عضو افتخاری
نماد کاربر

تاريخ عضويت: چهارشنبه بهمن 5, 89 3:20 am

تشکر کرده اید: 330 مرتبه

نوع خودرو: 206 تيپ 5 مدل 84
واقعا کامل و بجا بود و به نظر من برای هر راننده ای لازمه

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: سه شنبه فروردین 1, 91 4:34 am 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 13 ثانیه
نماد کاربر

تاريخ عضويت: پنج شنبه دی 7, 90 12:06 am

نوع خودرو: روا سال
اینقدر خیابان ها شلوغ شده که دیگه نمیشه سرعت رفت!!!!!!!پلیس بازار شده.همین که سرعتت رفت بالا 110 یهو میبینی یه تابلو ایست جلوت هستیه.اینم عکس تصادف یه پراید.شاید درس عبرتی بشه واسه کسانی که سرعت میرند و پراید دارن
فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.

شما سطح دسترسی مورد نیاز برای مشاهده و دریافت فایل های پیوست این پست را ندارید.

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: سه شنبه فروردین 1, 91 4:36 pm 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 9 ثانیه
نماد کاربر

تاريخ عضويت: سه شنبه آذر 28, 90 1:14 am

تشکر کرده اید: 933 مرتبه

نوع خودرو: 206 تیپ 5 83 فروختمش

تیپ خودرو: 206 تیپ 5
دوستان عزیز، من پارسال داشتم از همدان برمی گشتم. تا ساعت 11 ظهر خوایبده بودم و حدود ساعت 2 راه افتاده بودم. حدود 4/5 دیگه به تهران نزدیک شده بودم، یه کم هوا گرم بود، خانمم کناردستم خوابش برده بود، شجریان ملایم گذاشته بودم و جاده هم مستقیم بود. با اینکه خوابم نمی اومد و خسته هم نبودم ولی این عوامل به کمک هم باعث شدن یه لحظه چشمام برن. کنار جاده هم حدود 1/5 متر (بصورت شیب دار) افتاده بود که اگه می رفتم، حتما چپ می کردم. یه لحظه ماشین رفت رو شیارهای لبه راه و لزرش ماشین باعث شد به خودم بیام. خیلی خدا رحم کرد. خانمم رو بیدار کردم، کولر رو روشن کردم، یه آهنگ خارجی گذاشتم و اومدم. خواستم بگم تجربه تو رانندگی خیلی مهمه و گاهی اوقات حتی با بالای ده ساعت استراحت ممکنه شرایط، آدم رو کسل کنه و خوابش بگیره.
من خودم وقتی تیپ 5 خریدم چند بار باهاش 0 تا 100 زدم و هردفعه رکوردم بهتر شد. خب، آخرش که چی؟؟؟ حالا گیرم که تو 5 ثانیه زدم، کسی یه قرون بهم میده؟ جز اینکه به ماشینم فشار میاد و برای خودم و دیگران خطر و هزینه ایجاد می کنم؟ بالای 100 تومن هم جریمه دوربین برام اومد.
من خودم هرچی به خودم قول دادم یواش برم، ولی آدم نشدم. امیدوارم ایندفعه قولم قول باشه. مگه خدا تا کی می خواد بهم رحم کنه؟ چند بار دیگه؟
اما با تمام این وجود، به رانندگانی که می خوان با حداکثر سرعت مجاز رانندگی کنن احترام بگذاریم و نقش قاضی و پلیس رو براشون بازی نکنیم. مثلا راننده ای که توی اتوبان می خواد 100 تا بره و 100 تا هم مجازه، به ما ربطی نداره که با 80 تا سرعت می پیچیم جلوش و کنار هم نمی ریم و مجبورش می کنیم از راست سبقت بگیره. مثلا من خودم کروز رو رو سرعت مجاز می ذارم و حرکت می کنم. وقتی راننده های جلویی هم دیگه زیادی (تو لاین سرعت) آروم میرن، هم اعصاب خردکنن و هم می تونن حادثه آفرین باشن.
چاره ای نیست، باید با جاده های خراب، ماشینهای غیر استاندارد و راننده های ناشی و با 100 تومن گواهینامه گرفته، ساخت.

***سال نوی همتون مبارک   دوستون دارم خیلی زیاد   با احتیاط و مطمئن برونید***

هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت
گفتار نیک   پندار نیک   کردار نیک
کاش در زمان کورش به دنیا می اومدم

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: سه شنبه فروردین 1, 91 9:22 pm 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: يکشنبه شهریور 6, 90 10:48 pm

تشکر کرده اید: 62 مرتبه

نوع خودرو: 206 TYPE 5
سلام  دوستان

من هم لازم میدونم یک مورد را گوشزد کنم...

اکثر  ما  همیشه فکر میکنیم  همه  چیز  تحت کنترل هست  و رانندگی میکنیم و سرعت میریم و سبقت میگیریم...ولی دوستان بعضی مواقع اتفاقاتی باعث تصادف و خدایی نکرده حوادث ناگوار رانندگی میشه که از فکر و ذهن یک انسان عادی خارج هست.

من خودم همیشه سعی میکنم در رانندگی حواسم به همه چیز وهمه جا باشه ولی با یک مثال بهتون ثابت میکنم  که همه چیز تحت کنترل ما نیست ولی  سرعت مطمئنه و احتیاط چاره ساز هست .

یک روز با تیپ 5با داداشم داشتیم از شیراز میرفتیم بوشهر ....
جاده کوهستانی هست و پر پیچ  و  خم  ...
سر یک پیج طولانی که توی سرپایینی بود ...  یک کامیون جلوی ما با سرعت کم حرکت میکرد و منتظر بودیم که جاده خلوت بشه و ماشینهای جلو کم بشن و ما سبقت بگیریم(داداشم راننده بود)

جاده سرپایینی بود و دید کافی داشتیم  تا اینکه جاده به اندازه 500  متر خالی شد و با خیال راحت میشد سبقت گرفت و  اونموقع سه تا کامیون چسبیده به هم شده بودند و پیج هم تند شده بود و  البته ماشین از جلو نمی آمد ...

داداشم سبقت گرفت و طبیعی بود وقتی ماشینی از جلو   نمیاد دیگه چه مشکلی هست؟
نکته ای که میخوام بگم اینجاست : داداشم با سرعت بالا سبقت گرفت (مراجعه شود به شتاب دنده 3 تیپ 5) خلاصه کامیون اول را رد کردیم و پیچ هم شدیدا تند هست  و کامیون دوم را که رد کردیم با کمال تعجب دیدیم که یک پیکان وانت یا ما شاخ به شاخ شد و گفتم کارکمون تمومه ...با مکافات آبنه به آینه از کنارش رد شدیم واقعا صحنه عجیبی بود ...سرعت ما هم بالا بود.هر چی بود بخیر گذشت.ولی جاده که ماشینی توش از جلو نمیومد پس این وانت از کجا اومده بود؟؟؟؟؟

بله.دقیقا موقعی که ما میخواستیم سبقت بگیریم  این وانت از بین کوه از یک جاده فرعی اومده توجاده اصلی و اصلا جزو ماشینهایی که از جلو میومدند نبوده ...اینجاست که باید پذیرفت بعضی اتفاقات از فکر و ذهن ما خارج هست و فقط با احتیاط و سرعت مناسب میشه همه چیز را کنترل کرد.

این هم کروکی خدمت شما

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم imanlive به خاطر این پست تشکر کرده اند
mgh122, POURYA TU5
پستارسال شده در: سه شنبه فروردین 1, 91 9:30 pm 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: پنج شنبه دی 7, 90 12:06 am

نوع خودرو: روا سال
منم یه روز با ماشینم داشتم میرفتم دانشگاه سبقت گرفتم دیدم اوه اوه با یه 405 دارم شاخ به شاخ میشم.همون لحظه تنها چیزی که به ذهنم رسید کنار جاده بود که صاف صاف بود.راحت با 140 تا سرعت رفتم تو خاکیشانس آوردم.5 ثانیه دیگه دیر عمل کرده بودم الان توی قبر بودم

بالا
 مشخصات  
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 86 پست ]  برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list