به انجمن تخصصی پژو 206. خوش امدید برای عضویت اینجا را کلیک کنید

اعلانات سایت

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.

امروز چهارشنبه مرداد 1, 93 8:24 am
خرید و فروش ماشین

فروش لوازم آپشن و لوکس

ایران آپشن خودرو

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

قوانين انجمن

لطفا قبل از ایجاد مبحث جدید از تکراری نبودن آن اطمینان حاصل کنید .

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.   

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 59 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدي
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: جمعه مهر 14, 90 12:28 am 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 13 ثانیه
نماد کاربر

تاريخ عضويت: يکشنبه شهریور 20, 90 8:07 pm

تشکر کرده اید: 0 مرتبه

نوع خودرو: 206
سلام به همه دوستان 206 سوار . در میان تیپهای 206 دو تیپ خیلی مورد توجه قرار میگره یکی تیپ 2 و یکی تیپ 5 البته همه تیپها ی 206 خوبه . طبق سوالات مکرر این حقیر از درخواست کنندگان 206 بیشتر متقاضی تیپ 5 بودن . البته تیپ 2 هم حرفهایی برای گفتن داشت . در بعضی از شهرها که فقط از تیپ2 صحبت میشه ولی در بیشتر شهرها البته نه همه در بیشتر شهرها از تیپ 5 خیلی تعریف میکنن. در مورد ماشینهای دسته دوم مسئله ای که مطرح هست نوع قیمته . که تیپ 2 بدلیل قیمت کمتر در میان تیپها خیلی مورد توجه است و تیپ 5 بدلیل کارایی بهتر مورد توجه است . نوع مصرف بنزین که امروز در ایران دغدغه ی همه هست البته تیپ 2 رو در راس جدول قرار میده .مسئله دیگری که در این میان زیاد صصحبت میشه مسئله فروش این دو تیپ هست که البته فلسفه درستی نداره که اونهم افت قیمت 206 که در تیپ 2 افت قیمت کمتره البته طبیعیه اونهم به دلیل قیمت پایینتره . ولی مطمئنا برای فروش خود ماشین مهمه که چقدر افت قیمت کرده . تیپ 5 حد فاصل بین تیپ 3 و تیپ 6 هست که البته بعضیها به اشتباه بین تیپ 3 و 5 یک تیپ رو معرفی میکنن به عنوان تیپ 4 که نمی شه گفت درسته . حالا چرا تیپ 5 اینقدر تو بورسه . و خاطرخواه زیاد داره . البته همه حالا فکر میکنن من تیپ 5 دارم و این مطلب رو مینویسم در حالیکه اینطور نیست . البته میشه گفت بخاطر شتاب بیشتر و قدرت بهتر این تیپ برای سرعت زیاد به قول امروزی ها لایی کشیدنها و کم نیاوردن در سبقتهای غیر مجاز البته از این نظر که ماشین فوق العاده ای هست  . البته یکی از دلایلش هم میتونه عدم تفاوت بین تیپ 5 و 6 باشه که تغییرات جزئی بین این دو وجود داره . و درصد قیمتی که بین تیپ 5  و 6 هست هم میتونه مزید بر علت باشه . اگر تیپ 6 میخواست رقابت خوبی داشته باشه باید حداقل یک تفاوت بزرگ داشته باشه در حالیکه چنین نیست یا بهتر بگم به چشم نمیاد . البته این روهم بگم مقایسه های 206 تیپ 5 با ماشینهای این رنج قیمت 206 تیپ 5 رو یه سر وگردن بالاتر قرار داده . به هرحال دلایل دیگه ای هم هست که البته این تایپیک رو درست کردم ببینم آیا درست هست یانه . نظرات دوستان  من در این انجمن خیلی برای من و همه دوستان مهمه . حداقل دلایل دیگری رو هم بشه بررسی کرد . ممنون از همه دوستان خوبم . پارسا

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: جمعه مهر 14, 90 1:12 am 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 9 ثانیه
نماد کاربر

تاريخ عضويت: جمعه اسفند 12, 89 12:11 am

تشکر کرده اید: 133 مرتبه

نوع خودرو: Citroen Xantia 2.0

تیپ خودرو: 206 تیپ 5
اقا پارسا درسته که تیپ5 از همه نظر بالاتر از تیپ های دیگه هست . قدرت.شتاب. سرعت ولی یک چیز باید در نظر گرفت که در زمانی که نرخ سوخت رو به افزایش سوخت مهمه که تیپ2 فعلا کم مصرف ترین. کم اصطهلاک ترین. و کم هزینه ترین ماشین ایرانخودرو هست.

ماشین هایی که داشتم:

تیپ2 سفید مدل 88 . پراید مشکی مدل 84 . پارس نوک مدادی مدل 88 . زانتیا نقره ای مدل 82 . تیپ5 سفید مدل 89 .پراید نوک مدادی111 مدل90 .پژو405 TU5 سفید مدل91 . پارس ای ال ایکس مشکی مدل 84 . پراید 111 ابی کاربنی مدل 90 . پارس ELX نوک مدادی مدل 90 .تیپ2 مشکی مدل 82 .پراید 132 سفید مدل 89 .زانتیا نقره ای مدل 84

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: جمعه مهر 15, 90 11:41 am 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 15 ثانیه
شتاب 0 تا 100: 15 ثانیه

تاريخ عضويت: جمعه مرداد 28, 90 3:35 pm

تشکر کرده اید: 3 مرتبه

نوع خودرو: 206 تیپ 4

تیپ خودرو: 206 تیپ 4
دوست عزیز من تیپ 4 دارم و کلا خیلی هم ازش راضیم . به نظر من جدای از اینکه گیربکس تیپ 4 فقط تیپترونیک رو نداره ولی خیلی بهتر و همشمند تر از گیربکس تیپ 6 است. لازمه توضیح بدم که تیپ 4 دارای موتور 1600 سی سی tu5 با قدرت 110 اسب بخار و گیربکس اتوماتیک بدون تیپترونیکه. ارتفاع ماشین کاملا مطابق با ارتفاع اروپایی 206 است . چون ماشین کلا بصورت مونتاژ شده وارد شده .  دارای lcd type B هست که مسائلی مثل متوسط سرعت در یک ساعت گذسته و مصرف لحظه ای و متوسط مصرف بنزین در 100 کیلومتر گذشته و مسافت قابل پیمودن با بنزین موجود در باک و نمایشگر گرافیکی باز بودن درها و خیلی مسائل دیگر هست. ایرکاندیشن این ماشین مثل تیپ 2 و بدون نمایشگر است .
به نظر من فوق العاده است.

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم نیما به خاطر این پست تشکر کرده اند
ailasam
پستارسال شده در: جمعه مهر 15, 90 12:52 pm 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 9 ثانیه
نماد کاربر

تاريخ عضويت: سه شنبه اردیبهشت 12, 90 12:03 am

تشکر کرده اید: 10 مرتبه

نوع خودرو: v1 & 132
نیما نوشته است:
دوست عزیز من تیپ 4 دارم و کلا خیلی هم ازش راضیم . به نظر من جدای از اینکه گیربکس تیپ 4 فقط تیپترونیک رو نداره ولی خیلی بهتر و همشمند تر از گیربکس تیپ 6 است. لازمه توضیح بدم که تیپ 4 دارای موتور 1600 سی سی tu5 با قدرت 110 اسب بخار و گیربکس اتوماتیک بدون تیپترونیکه. ارتفاع ماشین کاملا مطابق با ارتفاع اروپایی 206 است . چون ماشین کلا بصورت مونتاژ شده وارد شده .  دارای lcd type B هست که مسائلی مثل متوسط سرعت در یک ساعت گذسته و مصرف لحظه ای و متوسط مصرف بنزین در 100 کیلومتر گذشته و مسافت قابل پیمودن با بنزین موجود در باک و نمایشگر گرافیکی باز بودن درها و خیلی مسائل دیگر هست. ایرکاندیشن این ماشین مثل تیپ 2 و بدون نمایشگر است .
به نظر من فوق العاده است.

درسته به نظرم تیپ 4 اگر گیربکس دستی روش باشه خیلی از تیپ 5 7.4.4 شتابش بیشتره از زانتیا 2000 شتابش بیشتره چون دریچه گازش با تیپ 5 7.4.4 فرق داره تجربه رانندگی با تیپ 4 گیربکس دستی همون طور که نیما جان گفتند فوق العاده هست این ماشین البته دیگه عمرش رو کرده

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: جمعه مهر 15, 90 4:04 pm 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 17 ثانیه

تاريخ عضويت: چهارشنبه مهر 6, 90 9:50 pm

نوع خودرو: پژو
دوستان سلام من تجربه سه سال رانندگی با تیپ رو میخوام بگم تا تصویر دقیقتری داشته باشین لازم به ذکر که من دوتا داداش دیگه دارم که همه عشق سرعتیم
کلا 206 امنترین اشین ایرانخودرو مخصوصا 5 با دوتا ایربگ و ترمز های ای بی اس و دیگر امکانات
1. امکانات تیپ 5 فقط به موتور 110 اسبی و ای بی اس ختم نمیشه صرف نظر از ایر کاندیشن اتومات و شیشه عقب برقی و آینه های گرم کن دار دارای ترمز عقب دیسکی و دیسکای خنک شونده و بزرگتر جلو که باعث میشه ترمز اون مطمئنتر از زانتیا باشه این تجربه خودم فقط نیست بلکه تو مجله ماشینم نوشته شدهکه یکی از مزیتهای بزرگیه که کسی نمیبینه
خودم با یه 206 تیپ 2 شاخ به شاخ زدم چون اون تو سر پائینی بو و من تو سر بالائی من ماشینم تا جلو فرمون جم شد لی کسی خسارت جدی ندید ولی تو ماشن مقابل بعلت نداشتن ایربک سرنشین جلو بعلت برخورد با شیشه رفت تو کما و فوت کرد همونحا بود  که 1000 مرتبه خدارو شکر کردم که 5 خریدم نه 2
لازم به ذکر که موتو ماشین جای اینکه تو ماشین بیاد و جفت پاهای جلو رو له کنه خم شد رفت زیر ماشین و گیر بکس ترکید
2. دوستنی که تو کاده میرن تو سربالائی تیپ 5 سالار جادست این تجربه خودمه که تو کاده فیروزکوه یه سربالائی ملایم فقتی ترافیک طوری بود که یشتر از 800 متر ماشین قطار شده بود به یه ریسک کوچیک  فقط پارو رو گاز فشار دادم ظرف جند ثانیه کل ترافیک رو رد کردکم و احساسی که بهت تو اون لحظه دست میده دقیقا احساسیه که یه پورش سوار تو کشورای خارجی بهش دست میده و نوشته مجله ماشینه که وقتی تو تو تیپ 5 نشستی و بدون هیچ مشکلی پارو رو گاز فشار میدی و سربالائی گردنه گدوگ رو طوری رد میکنی که انگار نه انگار که تو کاده شیبداری بدون هیچ کم آوردنی در همون حین از کنار یه پرشیا رد میشی که داره خودشو میکشه تا این سربالائی رو رد کنه خس فوق العاده ائی داره
وقتی تو تیپ پنج میشینی حس میکنی مثل یه اسب سرکش نفس میزنه
اینا همه مال تیپ 5 سال 83 است الانو هنوز سوار نشدم چو 6 ماه خسارت تصادف سال 86 رو گرفتم شاید بازم سوار بشم

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم reza_n به خاطر این پست تشکر کرده اند
m3f
پستارسال شده در: شنبه مهر 15, 90 1:03 am 
آفلاين

تاريخ عضويت: يکشنبه مهر 9, 90 1:37 am

reza_n نوشته است:
دوستان سلام من تجربه سه سال رانندگی با تیپ رو میخوام بگم تا تصویر دقیقتری داشته باشین لازم به ذکر که من دوتا داداش دیگه دارم که همه عشق سرعتیم
کلا 206 امنترین اشین ایرانخودرو مخصوصا 5 با دوتا ایربگ و ترمز های ای بی اس و دیگر امکانات
1. امکانات تیپ 5 فقط به موتور 110 اسبی و ای بی اس ختم نمیشه صرف نظر از ایر کاندیشن اتومات و شیشه عقب برقی و آینه های گرم کن دار دارای ترمز عقب دیسکی و دیسکای خنک شونده و بزرگتر جلو که باعث میشه ترمز اون مطمئنتر از زانتیا باشه این تجربه خودم فقط نیست بلکه تو مجله ماشینم نوشته شدهکه یکی از مزیتهای بزرگیه که کسی نمیبینه
خودم با یه 206 تیپ 2 شاخ به شاخ زدم چون اون تو سر پائینی بو و من تو سر بالائی من ماشینم تا جلو فرمون جم شد لی کسی خسارت جدی ندید ولی تو ماشن مقابل بعلت نداشتن ایربک سرنشین جلو بعلت برخورد با شیشه رفت تو کما و فوت کرد همونحا بود  که 1000 مرتبه خدارو شکر کردم که 5 خریدم نه 2
لازم به ذکر که موتو ماشین جای اینکه تو ماشین بیاد و جفت پاهای جلو رو له کنه خم شد رفت زیر ماشین و گیر بکس ترکید
2. دوستنی که تو کاده میرن تو سربالائی تیپ 5 سالار جادست این تجربه خودمه که تو کاده فیروزکوه یه سربالائی ملایم فقتی ترافیک طوری بود که یشتر از 800 متر ماشین قطار شده بود به یه ریسک کوچیک  فقط پارو رو گاز فشار دادم ظرف جند ثانیه کل ترافیک رو رد کردکم و احساسی که بهت تو اون لحظه دست میده دقیقا احساسیه که یه پورش سوار تو کشورای خارجی بهش دست میده و نوشته مجله ماشینه که وقتی تو تو تیپ 5 نشستی و بدون هیچ مشکلی پارو رو گاز فشار میدی و سربالائی گردنه گدوگ رو طوری رد میکنی که انگار نه انگار که تو کاده شیبداری بدون هیچ کم آوردنی در همون حین از کنار یه پرشیا رد میشی که داره خودشو میکشه تا این سربالائی رو رد کنه خس فوق العاده ائی داره
اینا همه مال تیپ 5 سال 83 است الانو هنوز سوار نشدم چو 6 ماه خسارت تصادف سال 86 رو گرفتم شاید بازم سوار بشم

عجب دردسری . خدا نصیب هیچکس گرفتاری نکنه .تیپ 5 خیلی ماشین خوبیه . توضیحات پارسا و رضا هم خیلی خوب و جالب بود . منم تیپ 5 دارم واقعا ازش راضیم . قبل از این یه تیپ 3 داشتم که خیلی اذیتم کرد . ولی خداوکیلی این تیپ 5 یه چیز دیگست . از همه نظر به نظرمن کامله . هرکی از من سوال میکنه میگم تیپ 5 . توضیحات آقارضا هم کامل بود من دیگه توضیح نمیدم . راستی منم در مورد تیپ 4 چیزی نشنیدم . اما یکی از دوستان میگه داره . آقا پارسای عزیز و یا دوستان دیگه اگه میشه در این مورد توضیح بدن .

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: شنبه مهر 16, 90 11:49 am 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: يکشنبه شهریور 20, 90 8:07 pm

سلام به همه دوستان 206 سوار . ممنون از نظرات خوبتون کیوان عزیز من در مورد تیپ 2 توضیح دادم که از نظر سوخت در راس جدوله فکر کنم مطالعه نکردید به هرحال ممنون ازتذکر خوبت
آقا نیمای گل . من در مورد تیپ 4 چیزی نشنیده بودم . همش فکر میکردم تیپ 4 همون تیپ 3 سفارشیه . ولی الان میگید نه تولیدمیشه در موردش بیشتر توضیح بدید یعنی ایرانخودرو تیپی رو به عنوان تیپ 4 تولید کرده ؟
یعنی الان ایرانخودرو این تیپ رو تولید میکنه ؟
از آقا رضا هم ممنونم که بحث رو با دردسری که واسشون پیش اومده بود کامل کردن و ازتوضیحات خوبشون در مورد تیپ 5 استفاده بردیم .
کامیاب عزیز در مورد تیپ 4 دوست من آقا نیما قراره توضیحاتی رو بدن . ما هم مثل شما منتظریم . دوست کوچک شما پارسا

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: شنبه مهر 16, 90 12:46 pm 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: شنبه مرداد 15, 90 4:07 pm

نوع خودرو: 206 type 5
reza_n نوشته است:
[/quote]

با تشكر از آقا رضاي عزيز.من فقط ميخواستم حرفهاي شما رو تاييد كنم.چون تمام توضيحاتتون  به غير از تصادفتون(خدا نصيب هيچ دوستي نكنه) رو خودم تجربه كردم.واقعا واقعا از ماشينم راضيم.206مخصوصا عملكرد اين ماشين تو سر بالاييها براي خود من كه قبلا 405 داشتم حيرت اور بود.ماشنايي رو تو سر بالايي گرفتم كه خود اونها با تعجب به من خيره ميشدن. تيپ 5 1383

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: شنبه مهر 16, 90 1:02 pm 
آفلاين

تاريخ عضويت: چهارشنبه مهر 6, 90 9:50 pm

نوع خودرو: پژو
دوستان من سال 83 اسفند ماه ماشینمو از نمایشگاه قصر سفید با 50000 تفوت فروش فوری ایرانخودرو خریدم 12350000 روزی که خریدم اومدم شمال تو خانواده میگفتن عقلت کجا رفته 4 تومان میزاشتی روش پرشیا میگرفتی یا 10 تومان میدادی یه 2 میگرفتی فرقش مگه چیه که اینهمه بالاش پول دادی ولی به مرور همه یکی یکی فهمیدن بعد تصادف فامیلای ما یا 206 خریدن یا همراه ماشینای گرونشون یه 206 هم دارن حتی یه فامیلمون که تو روست هست رفته 5 خریده چون تو تصادف اونم بود و فقط ضرب دیده گی داشت
در ضمن روزی که خریدم ماشینو پلاک نداشت برا همین یه راننده از ایرانخودرو اومد که ماشینو ببره تا خونه فامیلمون اون راننده میگفت تا شما داشین کارای خریدو میرسیدین من از ایرانخودرو یه 5 دیگه اوردم سرجای ماشین شما
میگفت این نمایشگاه داره 5 طبقه زیر زمین داره واسه یکی از فامیلاش یه 206 اتوماتیک بردم که تیپ ترونیک نداشت و کاملا فرانسوی بو میگفت فوق العادست ترمزش حرف نداره اتوماتشم عالی عمل میکنه و میگفت چندتا دیگه هم تو زیرزمین نمایشگاهش داره بعدها تو مجله ماشین خوندم که این تیپ 4 هست که فرانسوی محدود وارد شده و مطمئنم هنوز 0 تو انبارای ایرانخودرو پیدا میشه وقتی هنوز پیکان 0 میفروشه
راستی کسی پیکان 0 میخواد 3.5

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم reza_n به خاطر این پست تشکر کرده اند
m3f
پستارسال شده در: شنبه مهر 16, 90 2:35 pm 
آفلاين
مدیر اجرایی
مدیر اجرایی
نماد کاربر

تاريخ عضويت: جمعه بهمن 21, 89 2:54 am

تشکر کرده اید: 680 مرتبه

نوع خودرو: 84 خسته
رضا جان
کلا با نوشتت حال کردم.

.

بالا
 مشخصات  
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 59 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

مباحث مرتبط
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. بهترین تیپ 206از نظر شما

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 17, 18, 19 ]

rezaasghar

180

5083

شنبه تیر 14, 93 12:12 pm

AminZ4 نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. بهترین راه برای پارک کردن.

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2 ]

HABIB1390

12

1277

پنج شنبه مهر 20, 91 3:24 pm

HABIB1390 نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. انتخاب بهترین نمایندگی مجاز ایرانخودرو

afshinv8

6

1969

يکشنبه مرداد 8, 91 1:48 pm

hamed_f65 نمایش آخرین ارسال

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list