به انجمن تخصصی پژو 206. خوش امدید برای عضویت اینجا را کلیک کنید

اعلانات سایت

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.

امروز دوشنبه شهریور 10, 93 6:10 pm
خرید و فروش ماشین

فروش لوازم آپشن و لوکس

آچار 24

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

قوانين انجمن

لطفا قبل از ایجاد مبحث جدید از تکراری نبودن آن اطمینان حاصل کنید .

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.   

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  بعدي
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: شنبه بهمن 7, 91 10:28 pm 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 15 ثانیه

تاريخ عضويت: سه شنبه آذر 16, 89 9:40 am

تشکر کرده اید: 1 مرتبه

نوع خودرو: Mazda3N،206RC،206
s-a-l-i-m نوشته است:
اول یه نکته بگم که پارک نور اون روز حال کرد شما رو توی خودش دید !!!

چند تا سوال از اقا کاوه یا دانیال جان هر کدوم توضیح بدن ممنون میشم :
1- برای خرید موتور دقیقا چیکار کردین ؟ خودتون رفتین وارد کردین ؟
2- اقا دانیال ماشین تصادفی وارد کرده بود تا اونجایی که توی tt یادمه ! اقا دانیال سر گمرک چطوری ردش کردی و موتور کندی و بعدش هیچ گیر گمرکی ندادند ؟ یعنی قاچاقی وارد شد ؟
3- موتور قبلی یا موتور کارخونه ای ماشینتون رو چیکار کردین ؟ فروختین یا دارین توی انبار ؟
4- یادمه اقا دانیال برای پلاک شدن اقدام کردند !! نتیجه اش رو ندیدم جایی که بگند چی شد ! پلاک تونستند بکنند ؟!

و مورد اخر اینکه این موتور توی ایران خودمون هست ؟ یعنی برای فروشش توی جایی گیر میاد ؟!

سلام
اول از همه از تمامی دوستان تشکر میکنم بخاطر لطف بیش از حدشون به حقیر
در مورد سوالات دوستان باید بگمکه 206 rc کلا بصورت فابریک 3 در هست و بصورت کوپه نه کروک؛ از نظر لوازم موتور این موتور با کد ew10 هست و بروی سیتروئن c5 و پژو 407 و لوازمش با این ماشینا مشترک هست مثل تسمه تایم و دیسک و صفحه و کاسه نمدا و ... که براحتی هم قابل تهیه از بازار داخل هست.
در مورد سوالات دوستمون
همه موتورهای rc از شوش تهیه شده و فقط همین و توسط یک وارد کننده قطعات لوازم ماشین به ایران وارد شده.
موتور قبلی داخل انباری مشغول استراحت و تخمه شکستنه چونباید باشه که موقع فروش یا مواقع اضطراری که مجبور به برگردوندن ماشین به حالت فابریک هست از مرخصی در بیاد.
تا جائی که من اطلاع دارم هنوز کسی موفق به بردن شماره موتور به سند ماشین نشده.
موتورها هم بصورت قاچاق وارد شده البته کسی که موتورها رو فروخته امکان دادن برگه سبز موتور رو داره.

نصب شده:RT3،ESP/ASR system،کروز کنترل،سنسور نوروباران،سپر GTI،آینه تاشو برقی با کلید فابریک،Elctrochrome interior mirror،شیشه شور چراغ جلو،گرمکن صندلی،Side Airbag،دزدگیرTexton،بک سنسورDelphiTexalarm،ایربگهای پردهائی چپ و راست.

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم کاوه به خاطر این پست تشکر کرده اند
salehfazli, BURNOUT, s-a-l-i-m, masoud 206, R.Amani, مهدی 666, 208, mohammad1364, m-s-p
 موضوع پست:
پستارسال شده در: يکشنبه بهمن 7, 91 12:13 am 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 13 ثانیه
شتاب 0 تا 100: 13 ثانیه
نماد کاربر

تاريخ عضويت: سه شنبه آذر 27, 91 2:08 am

تشکر کرده اید: 131 مرتبه

نوع خودرو: 207 i
دیشب این تاپیک و داشتم میخوندم خیلی حال کردم صبح رفته بودم تعمیرگاه یکی از دوستان کار داشتم دیدم 407 اورده که از ماشین به اون گندگی فقط شاسی و موتور باقی مونده بود .

شیطون رفته بود تو مخم میگفت موتورشو وردار ببند رو ماشینت :دی

بالا
 مشخصات  
 موضوع پست: Re:
پستارسال شده در: دوشنبه بهمن 8, 91 1:41 am 
آفلاين

magnet0888 نوشته است:
دیشب این تاپیک و داشتم میخوندم خیلی حال کردم صبح رفته بودم تعمیرگاه یکی از دوستان کار داشتم دیدم 407 اورده که از ماشین به اون گندگی فقط شاسی و موتور باقی مونده بود .

شیطون رفته بود تو مخم میگفت موتورشو وردار ببند رو ماشینت :دی

موتور 407 رو نمیشه روی 206 بست مگه اینکه دسته سیم موتور و ecu و یکسری ازسنسور ها رو عوض کنین چون سیستم برقی این دو ماشین باهم متفاوت هست.

نصب شده:RT3،ESP/ASR system،کروز کنترل،سنسور نوروباران،سپر GTI،آینه تاشو برقی با کلید فابریک،Elctrochrome interior mirror،شیشه شور چراغ جلو،گرمکن صندلی،Side Airbag،دزدگیرTexton،بک سنسورDelphiTexalarm،ایربگهای پردهائی چپ و راست.

بالا
 مشخصات  
BURNOUT, Masoud k, salehfazli, mohammad1364
پستارسال شده در: دوشنبه بهمن 9, 91 9:07 am 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 9 ثانیه
نماد کاربر

تاريخ عضويت: دوشنبه مهر 18, 90 11:42 pm

تشکر کرده اید: 2053 مرتبه

نوع خودرو: پژو 206 تيپ 2 89
سلام دوستان.3 شب پیش با کاوه عزیز یه کاری داشتم رفتم پیشش.ایشون با اینکه خیلی خسته بود پیشنهاد داد یه دور با ماشینش بزنیم.منم که خیلی وقت بود آرزوم بود تو این 206 خاص بشینم با کمال میل قبول کردم.یه نیم ساعتی دورزدیم.دست فرمون کاوه عزیز که حرف نداشت .
از شتاب ماشین هر چی بگم کمه.دقیقا موقع شتاب گیری و لایی کشیدن کاملا آدرنالین ترشح کردم و میخکوب صندلی شده بودم.ترمزهاشم عالی بود.اینجوری بودم .تا کسی تو این ماشین نشینه متوجه عرایض بنده نمیشه.جا داره از کاوه عزیز بازم تشکر کنم.امیدوارم چرخش همیشه واسشون بچرخه.

امضا فروش شمع بوش اصلی تیپ 2 و 5 ،واکس رستاک،چراغ سقف SMD،پاركابي فلزي،قفل کاپوت ،جك كاپوت،کاتالیزور مدیفای تیپ 2 و 5 ،برچسب فابریکی روی ستون درب ها،برفپاکن های فابریک جلو و عقب،آینه فابریکی ،کروز اسپانیایی،تایپ بی،پريز كمربند سوكت دار،سوكت آينه برقي،قاب داخل آينه برقي،نمددرب موتور،زیر سری عقب فابریکی و جلو متحرک فابریکی،فوم صندلی جلو ،لوازم صندلی خودروهای داخلی و ........  امكان تهيه لوازم يدكي 206 با قيمت مناسب.
09123260372  مسعود

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.    لیست اجناس<!-- l -->

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم Masoud k به خاطر این پست تشکر کرده اند
BURNOUT, salehfazli
 موضوع پست:
پستارسال شده در: دوشنبه بهمن 9, 91 11:18 am 
آفلاين
گروه مدیریت
گروه مدیریت
نماد کاربر

تاريخ عضويت: يکشنبه اسفند 13, 90 1:13 am

تشکر کرده اید: 1544 مرتبه

نوع خودرو: پژو-خاکستری84

تیپ خودرو: 206 تیپ 2
من یه سوالی داشتم با اجازه آقا کاوه مطرح میکنم فیلم های ماشینو دیدم معلوم که واسه خودش موشکیه ولی سوال اینجا پیش میاد شتاب ماشین کاوه عزیز با موتور ew10 یا موتور tu5توربو شده بکتاش عزیز بیشتر؟؟فقط 0تا100 و همینطور تاپ اسپید از لحاظ آپشن که خب از همه 206 ها سرتره ولی شتاب وسرعت چی؟
ممنون.

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: دوشنبه بهمن 9, 91 1:42 pm 
آفلاين
نماد کاربر

arsalan_s نوشته است:
من یه سوالی داشتم با اجازه آقا کاوه مطرح میکنم فیلم های ماشینو دیدم معلوم که واسه خودش موشکیه ولی سوال اینجا پیش میاد شتاب ماشین کاوه عزیز با موتور ew10 یا موتور tu5توربو شده بکتاش عزیز بیشتر؟؟فقط 0تا100 و همینطور تاپ اسپید از لحاظ آپشن که خب از همه 206 ها سرتره ولی شتاب وسرعت چی؟
ممنون.

ارسلان جان سلام.فضولي نشه.من تو اين ماشين نشستم تو tu5 هم همه مدل نشستم.ساده - تيونينگ شده.
فكر كنم اصلا با هم قابل قياس نيستن.اين لامصب يه هيولاي واقعيه.با اون جثه كوچيك شتاب اوليش مثل جنسيس كوپست.باز كاوه عزيز يا اساتيد نظر بدن.

امضا فروش شمع بوش اصلی تیپ 2 و 5 ،واکس رستاک،چراغ سقف SMD،پاركابي فلزي،قفل کاپوت ،جك كاپوت،کاتالیزور مدیفای تیپ 2 و 5 ،برچسب فابریکی روی ستون درب ها،برفپاکن های فابریک جلو و عقب،آینه فابریکی ،کروز اسپانیایی،تایپ بی،پريز كمربند سوكت دار،سوكت آينه برقي،قاب داخل آينه برقي،نمددرب موتور،زیر سری عقب فابریکی و جلو متحرک فابریکی،فوم صندلی جلو ،لوازم صندلی خودروهای داخلی و ........  امكان تهيه لوازم يدكي 206 با قيمت مناسب.
09123260372  مسعود

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.    لیست اجناس<!-- l -->

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم Masoud k به خاطر این پست تشکر کرده اند
arsalan_s
 موضوع پست:
پستارسال شده در: دوشنبه بهمن 9, 91 1:49 pm 
آفلاين
گروه مدیریت
گروه مدیریت
نماد کاربر

آخه اون تیپ 5 هم توربو هستش تو سایت همسایه تاپیکش هست
الان که نگاه کردم بکتاش خان جواب دادن که شتاب توربو بیشتر ولی تاپ اسپید نه.
فقط مونده نظر آقا کاوه رو بشنویم.

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: دوشنبه بهمن 9, 91 2:03 pm 
آفلاين
نماد کاربر

arsalan_s نوشته است:
آخه اون تیپ 5 هم توربو هستش تو سایت همسایه تاپیکش هست
الان که نگاه کردم بکتاش خان جواب دادن که شتاب توربو بیشتر ولی تاپ اسپید نه.
فقط مونده نظر آقا کاوه رو بشنویم.

ارسلان جان معلومه که بکتاش میگه ماشین من بهتره.ولی دوست دارم تو ماشبن کاوه بشینی بعد معنی شتابو حس کنی.به صندلی چسبیدنو حس کنی.ماشین کاوه 180 اسبیه. 0 تا 100 رو 6 یا 7 ثانیه میزنه.من شرط میبندم هیچ tu5 ای به ماشین کاوه نمیرسه.حتی توربو شده.مگه 110 اسب بخار با توربو چقدر میخواد بشه.شایدم من اشتباه میکنم ولی کاوه عزیز خودش نظر بده بهتره.

09123260372  مسعود

بالا
 مشخصات  
 موضوع پست:
پستارسال شده در: دوشنبه بهمن 9, 91 2:11 pm 
آفلاين
گروه مدیریت
گروه مدیریت
نماد کاربر

بله درست آقا مسعود شنیدن کی بود مانند دیدن!تا آدم نشینه توش نمیتونه اظهار نظر کنه.
با اجازه مدیر محترم جوابیرو که آقا بکتاش دادن رو اینجا قرار میدم

arsalan_s نوشته است:آقا بکتاش خسته نباشی من الان تو ir206 هم این سوالو تو تاپیک کاوه عزیز مطرح کردم میخواستم از تو هم بپرسم و جویا بشم.
با توجه به اینکه موتور کاوه ew10 ماشین شما tu5توربو از لحاظ شتاب اولیه و تاپ اسپید ماشین کی سرتره
ممنون.

ارسلان همیشه سوالهای سخت و پر دردسر میکنی ها.....الان من چی بگم؟ خب الان کاوه میاد گردن منو با تبر میزنه!
اما جدای از شوخی.....
206 Turbo با 206 RC180 هر کدوم مشکلات و مزیتهای خاص خودش را داره. به نظر من....
مزیتهای توربو:
- شتاب اولیه 206 Turbo خیلی بهتره.
- اکثر لوازمش با 206 معمولی یکسانه. این یعنی اینکه کمتر به مشکل قطعه میخوری و ارزونتر هم هست.
- مشکل شماره موتور و سند و اینها را نداری.
- توربو مصرفش از RC کمتره.
و اما مشکلات توربو:
- بزرگترین مشکلش گرمای زیاد موتور و هدرز اگزوزه. این گرما اگر کنترل نشه مشکل ساز میشه.
- 206 توربو تو سرعتهای بالا ضعیفتر از موتور RC عمل میکنه. چون هرچقدر که گرما بیشتر میشه موتور توربو تنبل تر میشه.
- 206 RC180 استهلاک کمتری داره. چون گرمای کمتری تولید میکنه و موتور کمتر تحت فشار قرار میگیره.
- موتور RC گیربکس قویتری داره اما موتور TU5 و TU3 گیربکسش تو قسمتهای کشویی دنده و دنده دیفرانسیل ضعف داره.
- اتاق 206 برای موتور توربو طراحی نشده. برای همین در اکثر موارد مشکل کمبود فضا برای جا دادن قطعات اضافی داره.
.........
............
من خودم میگم که RC180 کم دردسر تر و تمییز تر جمع میشه. اما شتاب اولیه توربو و فشار جانبی ای که موقع شتاب گرفتن به آدم وارد میکنه....یه چیز دیگست. در کل لذت سواری 206 Turbo بیشتر از RC180 استاندارده. اما نگهداریش سخته.
و .... در این میان موتور 206 GTI با 137 اسب قدرت، برای 206 این موتور بدرد لای جرز دیوار میخوره. ماشینی که استانداردش 110 اسب داره. شما از 137 اسب زیاد چیزی نمیفهمی. اما مثلا سمند یا پرشیا یا 405 که موتور 90 اسبی دارند، این موتور 137 اسبی براشون خیلی خوبه. هم تکنولوژی بهتری داره و هم مصرف کمتری داره.

http://www.tt.tuningtalk.com/forum/view ... &start=560

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم arsalan_s به خاطر این پست تشکر کرده اند
Mooein_2000
پستارسال شده در: دوشنبه بهمن 9, 91 11:00 pm 
آفلاين

خدمت دوستان باید چند تا نکته رو بگم که بد نیست برای اطلاعات تکمیلی تر

در مورد صحبتهای بکتاش تقریبا همه موارد درسته اما چونتو ایران بخاطر نوع سوخت و همچنین خوب مپ نشدن موتور معمولا قدرت موتور توربو بصورت کامل و واقعی بیرون داده نمیشه و اونجوری که باید نمیشه ازش بوست بالا کشید که البته بازم به نوع لوازم و ست آپ کردن موتور مربوط میشه که زیاد این مباحث با عنوان تاپیک مطابقت نداره...

اما خوب موتور 2 لیتر کلا با موتور 1.6 تو یک کلاس نیستن چون از نظر گشتاور حتب با توربو فرق میکنه و اگه توربو خوب ست آپ شده باشه و بوست بالای 15psi ازش گرفته شده باشه موتور اتمسفریک حرف چندانی برای گفتن اون هم تو شتاب گیری یکنواخت نداره حالا ایشالا ماشین بکتاش که کاراش کامل انجام بشه یک دست و پنجه باهاش نرم میکنیم ببینیم نتیجه و تفاوتها در چه حد هست.

بالا
 مشخصات  
arsalan_s, BURNOUT, Mooein_2000, s-a-l-i-m, Masoud k, mohammad1364, m-s-p
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list