به انجمن تخصصی پژو 206. خوش امدید برای عضویت اینجا را کلیک کنید

اعلانات سایت

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.

امروز چهارشنبه مهر 9, 93 12:39 pm
خرید و فروش ماشین

فروش لوازم آپشن و لوکس

آچار 24

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

قوانين انجمن

لطفا قبل از ایجاد مبحث جدید از تکراری نبودن آن اطمینان حاصل کنید .

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 20 پست ]  برو به صفحه 1, 2  بعدي
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: شنبه مهر 22, 90 1:14 am 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 17 ثانیه

تاريخ عضويت: يکشنبه مهر 10, 90 11:28 pm

تشکر کرده اید: 3 مرتبه

نوع خودرو: 206تیپ2
دوستان من دو هفته پیش یکدستگاه تیپ 5 ثبت نام کردم  با موعد تحویل 1 ماهه ولی اکثر آشنایان سعی در منصرف کردن من ، از این انتخاب دارند و دلایلی چون مصرف بالا ، بازار فروش خیلی بد ، افت قیمت شدید و نداشتن کیفیت در مقایسه با مدلهای پایینترش را مطرح می کنند لطفا راهنمایی بفرمایید منتظر تحویل ماشین باشم یا اینکه قراردادم فسخ کنم ؟؟؟؟

جالبه بعضیها هم میگن انتخاب تیپ 2  در حال حاضر انتخاب درستیه !    آخه میزان مصرف و صفر بودن اتومبیل برای من مهمه

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: شنبه مهر 22, 90 1:46 am 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 13 ثانیه
شتاب 0 تا 100: 13 ثانیه
نماد کاربر

تاريخ عضويت: يکشنبه شهریور 20, 90 8:07 pm

تشکر کرده اید: 0 مرتبه

نوع خودرو: 206
hami1980 نوشته است:
دوستان من دو هفته پیش یکدستگاه تیپ 5 ثبت نام کردم  با موعد تحویل 1 ماهه ولی اکثر آشنایان سعی در منصرف کردن من ، از این انتخاب دارند و دلایلی چون مصرف بالا ، بازار فروش خیلی بد ، افت قیمت شدید و نداشتن کیفیت در مقایسه با مدلهای پایینترش را مطرح می کنند لطفا راهنمایی بفرمایید منتظر تحویل ماشین باشم یا اینکه قراردادم فسخ کنم ؟؟؟؟

جالبه بعضیها هم میگن انتخاب تیپ 2  در حال حاضر انتخاب درستیه !    آخه میزان مصرف و صفر بودن اتومبیل برای من مهمه

سلام به هامی عزیز . دوست من بهترین انتخاب رو کردی در اون شک نکن . اگر اطرافیان قصد منصرف کردن رو دارن شاید اطلاعاتشون از 206 کمه . تیپ 5 ماشین خوبیه . در جریان باش اگر کسی بگه کیفیت این شامل تمام ماشینهای ساخت داخله . فقط محدود به 206 نمیشه پس خیالت از این بابت راحت باشه . برای اطلاع بیشتر به این تایپیک مراجعه کن فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.   دوست شما . پارسا

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: شنبه مهر 22, 90 1:55 am 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 9 ثانیه
نماد کاربر

تاريخ عضويت: سه شنبه اردیبهشت 12, 90 12:03 am

تشکر کرده اید: 10 مرتبه

نوع خودرو: v1 & 132
اقا مصرفش تو شهر صدی 10 هست  پراید مصرفش 8 هست تیپ 2 هم 8 پژو 405 و پارس 12 حالا شما ببین این ماشین با اون امکانات که هیچ ماشین زیر 25 تومن نداره نمی ارزه؟ کی گفته بازار فروشش بده؟ شما فردا 4 تا بنگاه ماشین برو بگو 206 تیپ 5 دارم میخوام بفروشم ببین چی میگن. کیفیتش درسته نسبت به قبلی ها کمتره ولی همه ماشین های تولید داخل همینجوری هستن تازه این گل سرسبده. افت قیمتش نسبت به ماشین های هم رده خودش کمتره مانند 405 پارس سمند . اینو فسخ کنی چی بگیری؟ بازم خودت میدونی یه دوری تو بازار بزن درباره فروش و افت قیمتش کامل میاد دستت . یه مقایسه بکن ماشین های صفر با 1 سال کار ببین کدوم افت قیمتش بیشتره کدوم کمتر 100% 206 افت قیمتش از همه کمتره. چون اینجا سایت 206 هست من طرفداری نمیکنم همونطور که گفتم برو تو بازار ماشین همه چی دستت میاد بعد تصمیم بگیر

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: شنبه مهر 23, 90 8:03 am 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: سه شنبه فروردین 16, 90 7:33 am

تشکر کرده اید: 47 مرتبه

نوع خودرو: تيبا SX مشكي
يه مطلبي رو بهت ميگم:
ماشين جزء سرمايه و دارايي هر فرد محسوب نميشه اگه خدايي ناركرده اتفاق ناگواري(سرقت،آتش سوزي،بلاياي طبيعي و...)رخ بده ماشين از دستت رفته البته اگر هم بيمه باشه ضرر خواهي كرد

تيپ 5 خودروي ايمن و چالاكي هست،قبلاً هم گفتم اگه كسي سوار 206 ميشه بايد يه مقدار بيشتر هزينه كنه چه از لحاظ خرج موتوري و بدنه و چه بنزين
تيپ2 هم گزينه خوبي هست ولي از لحاظ موتوري يه مقدار ضعيف هيستش اگه قدرت و سرعت و شتاب برات مطرح نيست تيپ2 يا تيپ 3 خيلي عالي هست
در ضمن تمام خودرو هاي توليد ايران افت قيمت شديد دارن حتي پرايد هر ساله حدود 1 ميليون افت قيمت داره چه برسه به 206
در خودرو هاي كنوني هم كه تا 20 ميليون بخواهي هزينه كني بهتر از 206 گزينه اي نداري

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: شنبه مهر 23, 90 10:13 am 
آفلاين

تاريخ عضويت: جمعه مرداد 21, 90 1:33 pm

نوع خودرو: 206
درباره ی مصرفش که فکر کنم از 206 کم مصرف تر وجود نداره تو ایران درسته که کیفیتش افت کرده ولی باز هم همون 206 e
چند هفته پیش که تو تعمیرگاه ایرانخودرو بودم چند تا ماشین نو اومده بودن برای تست دوره ای کار من تقریبا تموم شده بود و یه ذره لفتش دادم ببینم اینا چه فرقی با هم دارن
ماشین اول که اومد پارس ای ال ایکس بود(این قسمت تست مال میزان گاز های خروجی از اگزوز بود) مسئول این کار که داشت خروجی دستگاه رو چک می کرد می زان خام سوزی رو از روی دستگاه چک کردم که عدد 15 بود(واحدش رو نمی دونم)
ماشین بعدی که 206 بود این عدد برای 4 بود که مسئول دستگاه به دستگاه شک کرد و دوباره از اول اندازه گرفت که همون عدد اومد
من اینجوری استنباط می کنم که 206 تمام بنزین رو به دی اکسید کربن و آب تبدیل می کرد و بنزین نسوخته از اگزوز بیرون نمی داد

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: شنبه مهر 23, 90 5:33 pm 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند 25, 89 12:12 am

این آشنایان شما احتمالاً تندر سوار که نیستند؟ آخه همه رو از خرید هر ماشین دیگه ای نهی کرده و تندر رو فقط با "بنتلی" قابل مقایسه می دونند! البته اگه بنتلی فول آپشن باشه ها!! سادش قبول نیست......

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم kingarash به خاطر این پست تشکر کرده اند
GHoRooB
پستارسال شده در: شنبه مهر 23, 90 5:46 pm 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: دوشنبه تیر 13, 90 12:12 pm

تشکر کرده اید: 53 مرتبه

نوع خودرو: tu5 206
hami1980 نوشته است:

سلام اشنایان شما درست گفتند مصرف بالا بازار خرید فروش بد کیفیت نسبت بهقبلی کمتر که شامل تمام ماشینها میشود  مصرف توی شهر 11 بازار خرید بد چونمن 1 ماه گذاشتم واسه فروش فقط 3 نفر اومدن دونبالش چون قیمتش بالا هستشکسی هم که بخواد عوض کنه ماشینشو با کمترین پول (تیپ 2 ) میگیره و میگه206 خریدم دیگه ازش نمیپرسند تیپ چندولی من اخر این حرفها باز میگم تیپ 5 چون تیپ 2 فرانسه هم داشتم 81 این یک چیز دیگس بفروشم بخوام باز ماشین بگیرم باز تیپ5 میگیرم

نمایندگی Super Sprint
نمایندگی Super chips
نمایندگی چیپ Dim Sport

دفتر:88520168-88520159

موبایل :1 532 522 0912

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: شنبه مهر 23, 90 6:37 pm 
آفلاين

تاريخ عضويت: يکشنبه مهر 10, 90 11:28 pm

تشکر کرده اید: 3 مرتبه

نوع خودرو: 206تیپ2
ممنون از راهنماییتون بله اکثرشون یا تندر دارند یا 206 تیپ 2 و پیشنهادشون هم این دوتاست نه اتومبیل دیگه ای .

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: شنبه مهر 23, 90 8:37 pm 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 11 ثانیه
شتاب 0 تا 100: 11 ثانیه
نماد کاربر

تاريخ عضويت: يکشنبه شهریور 6, 90 10:48 pm

تشکر کرده اید: 62 مرتبه

نوع خودرو: 206 TYPE 5
برادر من اونا میخوان تو ماشین با کلاس تر از اونا نگیری   ... من هم تیپ 5 ثبت نام کردم فردا پلاک میشه تا آخر هفته هم میاد ...به انتخابت شک نکن

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم imanlive به خاطر این پست تشکر کرده اند
mehrdad gh
پستارسال شده در: شنبه مهر 23, 90 11:26 pm 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 20 ثانیه

تاريخ عضويت: شنبه مهر 23, 90 10:38 pm

نوع خودرو: T5- 206
دوستان عزیز با سلام . من یه 206 تیپ 5 ثبت نام کردم . ولی نمیدونم چرا اینقدر محدودیت تو سفارش داره . رنگ مورد نظرت رو می خواهی میگه همین 3-4 رنگه . در حالی که تو بازار دیدم (مثلا قرمز آتشی یا آبی فیروزه ای یا آجری ) . می خواهی آپشن انتخاب کنی میگه فقط رو فلان مدل یا فلان تیپه . نمی دونم والا . آخرش اینه که میگن همینیه که هست می خواهی بخا نمی خواهی خوش گلدین .
ممنون

بالا
 مشخصات  
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 20 پست ]  برو به صفحه 1, 2  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

مباحث مرتبط
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. مشاوره جهت فروش 206 تیپ 2

immoratal

8

163

سه شنبه مهر 1, 93 7:02 pm

immoratal نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. پيوست(ها) مشاوره برای خرید 206 تیپ 5 یا 207 ای

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 4, 5, 6 ]

majidi

54

4259

دوشنبه تیر 31, 92 4:56 am

hasanamini نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. مشاوره برای خرید خودرو

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2, 3, 4 ]

darvish.kama

31

810

چهارشنبه مرداد 22, 93 9:15 am

matoos نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. مشاوره در مورد فروش ۲۰۶ تیپ ۵ صفر مدل۹۳ با ۲۰۷ مدل ۹۰-۹۱

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2, 3, 4 ]

ali_haghani

35

1254

سه شنبه اردیبهشت 9, 93 2:13 pm

AminZ4 نمایش آخرین ارسال

اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد. ثبت نامی های تحویل فوری ویژه روز پدر(93/02/21)

brilliant

4

568

جمعه خرداد 2, 93 9:58 am

رخش نمایش آخرین ارسال

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list