به انجمن تخصصی پژو 206. خوش امدید برای عضویت اینجا را کلیک کنید

اعلانات سایت

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.

امروز پنج شنبه مرداد 8, 93 3:45 am
خرید و فروش ماشین

فروش لوازم آپشن و لوکس

ایران آپشن خودرو

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد.  [ 91 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  بعدي
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: شنبه مرداد 14, 91 1:56 pm 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 17 ثانیه

تاريخ عضويت: شنبه تیر 23, 91 12:52 am

تشکر کرده اید: 1 مرتبه

نوع خودرو: ***206***
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان

با بالا رفتن قیمت 206 و پایین اومدن کیفیت این خودرو میخواستم ببینم شما بین 206 و لیفان 620 1800cc  کدوم رو می پسندید

ناگفته نماند که لطفا تعصب بذارید کنار و منطقی طبق ظاهر /مشخصات فنی/ظاهر بیرونی و ظاهر داخلی و قیمت خودرو نظر بدید

هر کاری کردم عکس های دیگه از این خودرو اپلود نشد و میتونید با سرچ تو گوگل یا سر زدن به سایت کرمان خودرو کاملا با این خودرو اشنا بشید

ناگفته نماند مدل 90 این خودرو در بازار با قیمت 21 الی 22 میلیون قابل خرید است

مشخصات فنی

لیفان ٦۲۰

موتور

طراحی شرکت ریکاردو انگلستان

حجم موتور (سی سی

)
۱۷۹۴

نوع موتور

بنزین سوز، بدون دلکو و به ازاء هر شمع یک کوئل، انژکتور چند نقطه ای تحت نظارت و کنترل سیستم الکترونیکی موتور

(EFI)
با تزریق سوخت کاملاً ترتیبی، ۱٦ سوپاپه و مجهز به دوميل سوپاپ از بالا
استاندارد آلایندگی

مطابق استاندارد

EURO IV
تعداد سیلندر، سوپاپها و آرایش میل سوپاپ

۴

سیلندر خطی، ۱٦ سوپاپه (۲ سوپاپ ورودی و ۲ سوپاپ خروجی به ازاء هر سیلندر)، ۲ میل سوپاپ در سر سیلندر
(DOHC)
با قابلیت تغییر زمانبندی سوپاپها
ضریب تراکم

۰۱

:
۰۱۰
حداکثر قدرت

(HP/RPM)
٦۰۰۰

@
۱۳۱
حداکثر گشتاور

(NM/RPM)
۴۲۰۰

@
۱٦۰
جعبه دنده

۵

سرعته دستی
سیستم فرمان

چرخ دنده شانه ای

(Rack & Pinion)
، کمک هیدرولیکی
سیستم ترمز

جلو دیسک دو جداره، عقب دیسک، مجهز به ترمز ضد قفل

(A.B.S)
در هر ۴ چرخ (چهار کاناله
)
سیستم تعلیق

جلو، فنر حلقوی با ستون مک فرسون - عقب، تیرچه یک تکه و فنر حلقوی

حجم مخزن سوخت (لیتر

)
۵۸

حداکثر سرعت (کیلومتر بر ساعت

)
۲۰۰

سایز چرخها

رادیال ۱۵ - ٦۰۱۹۵

طول خودرو (میلی متر

)
۴۵۵۰

عرض خودرو (میلی متر

)
۱۷۰۵

ارتفاع خودرو (میلی متر

)
۱۴۹۵

فاصله دو محور (میلی متر

)
۲٦۰۵

وزن خالص (کیلوگرم

)
۱۱۵۵

گنجایش و تعداد سرنشین

۵

نفر (با احتساب راننده
)

تجهیزات و امکانات

سان روف دو حالته برقی با شیشه چاپ سیلک مانع تابش مستقیم نور خورشید، دوربین دید عقب، رهیاب ماهواره ای

GPS
، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، سیستم هشدار دهنده باز بودن درب،
DVD Player
با ٦ باند ورودی
IPOD/SD Card
با پورت
USB
، سیستم ضد سرقت، قفل ایمنی کودک، ترمز
ABS+EBD
، فرمان هیدرولیکی تلسکوپی قابل تنظیم، کمربند سرنشینان جلو با قابلیت تنظیم ارتفاع، کمربند سرنشینان عقب، صندلی راننده با قابلیت تنظیم ارتفاع، سیستم تنظیم چراغها، روشن شدن اتوماتیک چراغهای جلو بر حسب نور محیط، قفل مرکزی به همراه ریموت کنترل، سیستم تهویه مطبوع، سیستم هشدار دهنده وضعیت لنت ترمز، گرم کن شیشه عقب، صندلی عقب تاشو، سنسور دنده عقب، رینگ آلومینیومی اسپرت، چراغ مه شکن جلو، چراغ خطر لادری(۴ درب)، شیشه بالابر برقی جلو و عقب، آئینه های جانبی برقی همراه راهنما، چراغ جلو هالوژن عقب
LED
، صندلی چرمی، کنترل سیستم پخش روی غربیلک فرمان، تنظیم نور صفحه کیلومتر
Illumination
، مجهز به سیستم
Power Windows (
متعلقات ذکر شده بدون اطلاع قبلی قابل تغییر است
)

تیپ 5 یا لیفان 620 1800cc ؟؟؟

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: شنبه مرداد 14, 91 2:03 pm 
آفلاين

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.

اینم ادرس سایت

به نظر بنده که این خودرو میتونه یه سر و گردن بالا تر از 206 قرار بگیره

بالا
 مشخصات  
 موضوع پست:
پستارسال شده در: شنبه مرداد 14, 91 3:21 pm 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 15 ثانیه
نماد کاربر

تاريخ عضويت: دوشنبه اسفند 22, 90 11:07 pm

تشکر کرده اید: 44 مرتبه

نوع خودرو: 206
سلام دوست گلم
لیفان 620 هم ماشین خوبیه  و اونجوری که من شنیدم شاسی و گیربکسش میتسوبیشی و کلا" نمیدونم سیاست میتسوبیشی چیه ولی خیلی به برندهای کشورهای کره ای و چینی کمک میکنه و الان که هیوندا و کیا شاخ شدن فقط و فقط به خاطر میتسوبیشیه . یه مقاله درمورد سانتافه میخوندم (4 سال پیش توی یه مجله خارجی  ) که فقط 1 سال مهندس های هیوندا توی سایت میتسوبیشی یه دوره کامل گزروندن و بیس و اسای ماشین هاشون با نظارت مهندس های میتسوبیشی به وجود اومده . الان چینی ها همون راهه پیشرفت رو پیش گرفتن و لیفان هم دقیقا" داره همون کاره هیوندا رو میکنه (با چند درصد کیفیت پایین تر )
در مجموع میتونم بگو گزینه بدی نیست و پشیمون نمیشی  . لیفان 620 تویه یه کلاس دیگه ای قرار میگیره و نمیشه با 206 هاچبک مقایسه کرد ولی من باشم به جای 206sd من درآوردی ایران خودرو 100 درصد لیفان میگیرم .  اگه میتونی یکم پولت رو بیشتر کن و ورنا کم کارکرد بگیر.  اگرنه همون لیفان 620 گزینه ی خوبیه ..
گریت وال هم هست ولی هنوز امتحانش رو پس نداده  و ماشینه تازه ایی تو بازار

بالا
 مشخصات  
 موضوع پست:
پستارسال شده در: شنبه مرداد 14, 91 3:38 pm 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: سه شنبه اردیبهشت 12, 91 7:13 pm

تشکر کرده اید: 94 مرتبه

نوع خودرو: V8 206 - IX55 یاسی
فکر میکنم قیمت مدل 1600 اینطوری که شما میگید باشه،1800 تازه اومده و صفرش 31میلیون قیمت گذاری شده (طبق فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. خبر)
من خودم خیلی درباره ی این ماشین جینی ها تحقیق کردم،تو رده بندیه کیفیت که لیفان خیلی نمره منفی داره و از 206 هم پایینتر هستش،MVM هم همینطور،MVM از لیفان بهتره و بالاتره،فقط قیافه ی لیفان بهتره
به نظرم سمت این ماشین هایی نرید که نه معلوم هست چی هستن و از خدمات و قطعاتش خبر ندارید، قطعات 206 رو هر لوازم یدکی ای داره و اکثر مکانیکی ها باهاش آشنا هستن،تنها خوبیه ماشین های چینی از نظر من آپشن های زیادشونه که شما هم میتونی اینکارارو حتی خیلی بهتر با 206 بکنی

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم ba2k25 به خاطر این پست تشکر کرده اند
bahman1346
 موضوع پست: Re:
پستارسال شده در: شنبه مرداد 14, 91 3:42 pm 
آفلاين

tad51 نوشته است:
سلام دوست گلم
لیفان 620 هم ماشین خوبیه  و اونجوری که من شنیدم شاسی و گیربکسش میتسوبیشی و کلا" نمیدونم سیاست میتسوبیشی چیه ولی خیلی به برندهای کشورهای کره ای و چینی کمک میکنه و الان که هیوندا و کیا شاخ شدن فقط و فقط به خاطر میتسوبیشیه . یه مقاله درمورد سانتافه میخوندم (4 سال پیش توی یه مجله خارجی  ) که فقط 1 سال مهندس های هیوندا توی سایت میتسوبیشی یه دوره کامل گزروندن و بیس و اسای ماشین هاشون با نظارت مهندس های میتسوبیشی به وجود اومده . الان چینی ها همون راهه پیشرفت رو پیش گرفتن و لیفان هم دقیقا" داره همون کاره هیوندا رو میکنه (با چند درصد کیفیت پایین تر )
در مجموع میتونم بگو گزینه بدی نیست و پشیمون نمیشی  . لیفان 620 تویه یه کلاس دیگه ای قرار میگیره و نمیشه با 206 هاچبک مقایسه کرد ولی من باشم به جای 206sd من درآوردی ایران خودرو 100 درصد لیفان میگیرم .  اگه میتونی یکم پولت رو بیشتر کن و ورنا کم کارکرد بگیر.  اگرنه همون لیفان 620 گزینه ی خوبیه ..
گریت وال هم هست ولی هنوز امتحانش رو پس نداده  و ماشینه تازه ایی تو بازار

دوست عزیز ممنون از راهنماییت
دوستان من این تایپیک رو ایجاد کردم که نظر بدید و با خودرو لیفان اشنا بشید
نظری راجب این ماشین با این اپشن ها ندارید؟؟؟؟؟

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: شنبه مرداد 14, 91 3:46 pm 
آفلاين

ba2k25 نوشته است:
فکر میکنم قیمت مدل 1600 اینطوری که شما میگید باشه،1800 تازه اومده و صفرش 31میلیون قیمت گذاری شده (طبق فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. خبر)
من خودم خیلی درباره ی این ماشین جینی ها تحقیق کردم،تو رده بندیه کیفیت که لیفان خیلی نمره منفی داره و از 206 هم پایینتر هستش،MVM هم همینطور،MVM از لیفان بهتره و بالاتره،فقط قیافه ی لیفان بهتره
به نظرم سمت این ماشین هایی نرید که نه معلوم هست چی هستن و از خدمات و قطعاتش خبر ندارید، قطعات 206 رو هر لوازم یدکی ای داره و اکثر مکانیکی ها باهاش آشنا هستن،تنها خوبیه ماشین های چینی از نظر من آپشن های زیادشونه که شما هم میتونی اینکارارو حتی خیلی بهتر با 206 بکنی

دوست عزیز این ماشین کلی نمایندگی و خدمات پس از فروش تو ایران داره

پس منطقی باش و تعصب رو بذار کنار

کرمان خودرو 100% کیفیتش از ایران خودرو بالا تره

خودروی 206 شما هم فکر میکنی چینی نیست؟؟؟؟

بالا
 مشخصات  
 موضوع پست:
پستارسال شده در: شنبه مرداد 14, 91 4:07 pm 
آفلاين
نماد کاربر

همین واسه 206 بعضی اوقات قطعه پیدا نمیشه چه برسه به این! شما به یه روستای کوچیک هم برید هم نمایندگی ایرانخودرو هست هم تعمیرکاری کار با 206 رو بلده! برید تحقیق کنید ببینید که مدیران خودرو چجوری داره مشتری هاشو سرِ گذاشتن یه بوش برای کمک هاش چقدر داره عذاب میده
منطق من کیفیت ماشینه و جای لیفان 7رتبه زیر 206 هستش و نمره منفی های فاجعه! برید خودتون ببنید. حتما راجع به گیربکسش هم پرس وجو کنید
کرمان خودرو زمانی کیفیتش بالا بود که آوانته و ورنا میزد! حالا رو آورده به خودرو های چینی!
آره چینیه! ولی چینی داریم تا چینی! خدمات داریم تا خدمات! این 206 زیر نظارت فرانسه بوده هرچی باشه!
حالا شما برو بخر و ایشالا که باهاشم هیچ مشکلی نداشته باشی
ولی مطمئن هستی که این قیمتی که گفتی برای لیفان 1800 هستش؟؟؟

بالا
 مشخصات  
siavashghahremany
پستارسال شده در: شنبه مرداد 14, 91 4:16 pm 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: دوشنبه اسفند 22, 90 11:07 pm

تشکر کرده اید: 44 مرتبه

نوع خودرو: 206
ba2k25 نوشته است:

بچه ها خواهشا" تعصب رو کنار بزارین .. خوده پژو هم انقدر که شما تعصب دارین روی محصولاتش نعصب نداره . تعصب جلوی پیشرفت رو میگیره .. خواهشا" تمومش کنین .. درسته آپشن های 206 زیاده ولی به چه قیمتی به اندازه خود ماشین باید هزینه آپشن بدین ...با این قیمت هایی که دوستان ارائه میدن .

شما یه سری به سایت کرمان خودرو بزن و ماشین های جدیدی که داره ارائه میده نگاه کن .. اگه  نگن چینیه .. واقعا" توی بعضی از مدل ها نمیتونی حدس بزنین ..
شرکت های چین عین ایران خودرو وسایپا نیستن که فقط به فکر جیبشونن باشن  واقعا" پیشرفت کردن و ادامه میدن  و قرار هم نیست که شما بدین عباس آقا بقال ماشینتونو تعمیر کنه  و نمایندگی هم همه جا داره و اینم بگم چون کپی از روی مدل های ژاپنیه تعمیر کردنشون واقعا راحتتر ه و عین پژو یه سری اصول از رده خارج توی طراحی موتورش نداره .. یه مثال ساده فیلتر روغن 206 رو دیدی با چه بدبختی عوضس میکنن توی هیچ ماشینی پیدا نمیکنی و خاص ماشین پژو ه ..و..........
پژو ایران رو کامل تحریم کرده و ناظری توی ایران نداره که به کارای ایران خودرو رسیدگی کنه .....و بدترین جنس رو الان برای جایگزینی قطعات فرانسوی انتخاب کردن ...  و دلشون برای من و شما نمیسوزه

بالا
 مشخصات  
 موضوع پست:
پستارسال شده در: شنبه مرداد 14, 91 4:36 pm 
آفلاين
نماد کاربر

تعصب؟اصلا مگه پژو با لیفان رو میشه مقایسه کرد؟من پشت لیفان و ام وی ام نشستم. کیفیت داشبوردشو دیدم! این تعصب نیست،این راهنمایی هستش،حالا مخوان گوش بدن یا ندن دیگه به خودشون مربوطه. اصلا از من و شما نه،برن از 4نفر کار بلد بپرسن که میارزه انقدر پول پای اینا بدن؟
مگه به قیافست؟اگه جلوی من یه آیفون اصلی و چینی بذارن شاید نتونم بگم کدوم به کدومه، ولی دستم بگیرم میفهمم!
درسته،خیلی پیشرفت کردن،ولی دارن این پیشرفتشون رو روی من و شما تست میکنن! چون کشور ما دوست و برادرشونه!!! شما برو ترکیه که همین کناره،ببین یه ماشین چینی میبینی؟دیواری از ما کوتاهتر پیدا نکردن که تو این 1 2 ساله داره ماشین چینی میریزن بیرون. به فکر جیبشونن نه جون من و شما
الان کامل تحریم شده که با مشکل تولید هم مواجه شده، تا وقتی پکیجش ارسال میشد مشکلی نداشتن

بالا
 مشخصات  
Masoud k, pouyapishgar, siavashghahremany, faribrz636
پستارسال شده در: شنبه مرداد 14, 91 4:55 pm 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 19, 89 11:39 pm

تشکر کرده اید: 52 مرتبه

نوع خودرو: tu3 84 206

تیپ خودرو: 206 تیپ 2
من نمیدونم چرا دوستان تکنولوژی و کلاس یه ماشین اروپایی رو با این ماشین های چینی بی اصلو نصب مقایسه میکنن ماشین باید اصلو نصب داشته باشه هیچ وقت کسی نمیتونه پژو و سیترون یا رنو رو با لیفان ام وی ام و گریت وال یا هافی لوبو مقایسه کرد اینا حتی اسم درستی ندارن چی برسه به ساخت اصلا هم بحث تعصب و این حرفا هم نیست در ثانی که همه این ماشین های چینی ایراد فنی دارن مثلا ضریب دنده هاشون مشکل داره عدم تعادل عقب دارن و کلی ایراد که اگر یکم توی نت بگردین تابلو هستن حالا مثلا همین لیفان تمام تبلیقاتش روی موتور تریتکه که اونهم ساخت اروپا و بی ام و است این ماشینا بجز یه اسم مسخره و یه سری اپشن که معلوم هم نیست درست کار بکنن یا نه هیچی ندارن

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم mehrdad320 به خاطر این پست تشکر کرده اند
ba2k25, Mab6106, siavashghahremany
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد.  [ 91 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

مباحث مرتبط
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد. لیفان 620 با موتور 1800 سی سی یا 206 وی 8 ؟؟؟؟

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2, 3 ]

aminmadar

29

2413

چهارشنبه آذر 27, 92 9:40 pm

رخش نمایش آخرین ارسال

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list