به انجمن تخصصی پژو 206. خوش امدید برای عضویت اینجا را کلیک کنید

اعلانات سایت

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.

امروز شنبه آبان 3, 93 4:24 pm
خرید و فروش ماشین

فروش لوازم آپشن و لوکس

مکس اسپید

ایران اپشن

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

قوانين انجمن

لطفا قبل از ایجاد مبحث جدید از تکراری نبودن آن اطمینان حاصل کنید .

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 20 پست ]  برو به صفحه قبلي  1, 2
نويسنده پيغام
 موضوع پست: Re: کورس 206 با 407
پستارسال شده در: پنج شنبه مهر 21, 90 11:04 pm 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 11 ثانیه
نماد کاربر

تاريخ عضويت: شنبه مرداد 22, 90 8:31 pm

تشکر کرده اید: 254 مرتبه

نوع خودرو: 206 tu5

تیپ خودرو: 206 تیپ 5
parsa نوشته است:
سلام به همه دوستای دوست داشتنی و 206 سوار من <A href="<A">.واقعا تجربه ی خوبی بود حالتها خیلی مهم بود واسم ، اینکه قلبم شروع کرد به تپیدن وقتی که وایستادم دستام میلرزید پاهام دست خودم نبود تا کمی آروم شدم تونستم دوباره ماشین رو حرکت بدم . ولی لذت هم داشت به شخصه به هیچ یک از دوستان پیشنهاد چنین کاری رو نمیدم دلایلش فکر کنم چند چیزه یکی از مهمترینش ترسه . چون نه کلاه داشتیم نه اینکه داخل ماشین تجهیزات اسپورت و مسابقه رو داره جاده هامونم که صاف نیست ماشین تو سرعت بالا کاملا بالا پایین میپره . از طرف دیگه ماشینی ممکنه از روبرو بیاد قدرت کنترل تو سرعت بالا خیلی سخته به هرحال جو که آدم بگیره جونش رو میزاره کفه دستش .امیدوارم هیچکس رو جو نگیره  البته من مدعی نیستم که 206 تمام حالات بر 407 برتری داره ولی این تجربه ی من بود . خوب چنین حالتهایی که واسه من پپیش اومده بود طبیعتا برای اونم بود و دوستان که میگن احتمالا ترسیده ، امکانش هست اما شرایط برای ما مساوی بود حالا اون جلوتر گاز پر کرده بود. به هرحال شانس هم با من بود .و مورد دیگه اینکه من خوب گاز پر کرده بودم .شاید طرف مقابل  اینکار رو نکرده بود که من تونستم جلو بزنم -

از آقا مسعود هم تشکر که اطلاعات 407 رو برام گذاشت . ممنون ولی وسط جدولش خیلی خالی بود نمیدونم عکس گذاشته بود یانه . دوست کوچک شما پارسا

منم تجربه کورس با هیوندا i30  را دارم.یکی در بزرگراه که با سرعت 195 از پسش بر اومدم و دفعه آخرم همین دیروز در یک مسیر سربالایی بود که با سر عت 145 تونستم از i30 سبقت بگیرم. دفعه اول i30 متعلق به پسر همسایه بود که بعدا مدعی شد موتور ماشینش تنظیم نبوده!!!! و دفعه دوم هم ماشین دوستم بود که هر دو ماشین کولر روشن بودند با 3 سرنشین.به نظر من موتور tu5 بیشتر از مشخصات فنی که ذکر شده توانایی داره.البته گیربکس با ضرایب دنده مناسب هم بی تاثیر نیست.

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: پنج شنبه مهر 21, 90 11:33 pm 
آفلاين
گروه مدیریت
گروه مدیریت
نماد کاربر

تاريخ عضويت: يکشنبه خرداد 29, 90 1:42 pm

تشکر کرده اید: 2292 مرتبه

سلام دوستان خواهش ميکنم کورس نبندين تجربه تلخي ازاين کاردارم تازه 20 روزازخريد206 تيپ پنج گذشته بودتواتوبان اهوازبندرامام باسرعت 100 تاداشتم پشت پرايد به فاصله 20 مترميرفتم روزجمعه بودواتوبان هم ماشينها با فاصله هاي مختلف درباندهادرحال حرکت بودندکه من بامادرم وبرادرم بوديم که يه زانتياباسرعت ازبغلم ردشدجلوترسرعت روکم کرد وراهنماي سمت راننده خودش روروشن کردخداييش بيخيال شدم ولي چندکيلومتري اسرارميکردکورس ببندم من هم بدم نيامدقدرت ماشين روتست کنم گداشتم دوربشه و5به 4دادم ودورموتوررابه 6000رسوندم که مثل جت ازش سبقت گرفتم وپابه پاي من ميآمد من 195روپرکردم که اتوبان کمي شلوق شدولي حس کردم زيرپام هنوزجاداره داشت ازم سبقت ميگرفت ولي خيلي کندپام راتاته فشاردادم باهم يکي شديم وبام جفت کردمادرم گفت اين ديوانگيه که داش قرميزدکمي شلوغترشد واينجابودکه 206 بين ماشينهاخودش رونشون دادباسرعت 183 185 ازماشينها سبقت ميگرفتيم که به يه سمندکه باسرعت 80 90 بودداشتيم نزديک ميشديم داشتم ازسمت راست سبقت ميگرفتم که قبل ازسبقت ازدوربراي سلام زدم اينجابودکه زانتيا بانهايت سرعت ميخواست ازسمت چپ سمندسبقت بگيره که سمندباسلام دادن من تغييرمسيردادوزانتياباهمان سرعت به پشت سندزدوروي اسفالت وارگون وايستاد250الي 300متراونورترترمزکردم خيلي ترسيده بودم تمام بدنم ميلرزيد دنده عقب گرفتم و20متري زانتيابودم که آتش گرفت سريع بهش نزديک شدم وباهما ن ترس ازماشين پياده شدم چون جلوي زانتياتازه آتش گرفته بودمتمعابودم که باکپسول آتش نشاني ميتونم خاموشش کنم وکپسول روازصندق بيرون آوردم وشروع به خاموش کردن ماشين شدم شانس يارمن بودکه هواساکت بوددباعث شدبااتمام کپسول جلوي زانتيا خاموش بشه که جلوي زانتياروي زمين نشستم که مادرم رسيدوبارسيدن مادرم صداي کمک به گوشم رسيددخترومادرروکه آه ناله ميکشدن به کمک مادرم بيرون کشيدم اينجا بودکه با کمک مردم پسره روهم ازماشين کشيديم بيرون خيلي تعجب کردم که فقط کيسه هواي شاگرد بازشده بودوهردوپاي راننده له شده بودمادرهم فقط زخمي شده بود که خداروشکرتلفات جاني نداشت ودختر20 ساله حدودا هم سالم بودوکوفتگي داشت کمربند بودکه جان اين پسرومادررانجات داد ديگه نميدونم چي بگم  ولی چراچپ شدتعجب کردم

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم Mehdi.T به خاطر این پست تشکر کرده اند
user-sasan
پستارسال شده در: پنج شنبه مهر 21, 90 11:48 pm 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: چهارشنبه فروردین 17, 90 6:00 pm

تشکر کرده اید: 0 مرتبه

نوع خودرو: 206 تیپ 6
اقا دیروز یه  ال  90 پشت سر ما  دست رو بوق  و چراغ  میداد   رد شد  خلاصه از ما بعد  راه به ما نمیداد یه   یارو  میان سالی بود حد.د 45 - 50  ماشین رو گذاشتم تو  دنده اسپورت  رسیدم به دست انداز  که برابر شدیم   پارو گذاشتم روو گاز  از 2 به 1  معکوس داد ماشین   و   چند متری جلو بودم ال 90 هم پشت سرم  سرعتم   تو چند ثانیه رسید به  130  و   بیخیال  شدم تو یه خیابون   که مردمش عین ادم نمیرن.... یکی بیاد جلو ماشینم بیمه نیست دهنم صاف هست.... خلاصه  پوزشو زدم زمین کلا تو جاده هم  کرمم نمیزاره   ماکسیما هم ازم رد  کنه   حسودیم میشه  نمیدونم چه مرگمه باید حتما ازش جلو بزنم.....

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: جمعه مهر 21, 90 1:03 am 
آفلاين
مدیران سابق
نماد کاربر

تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردین 10, 90 12:23 am

تشکر کرده اید: 9 مرتبه

نوع خودرو: 206
سلام
فقط اینکه خداکنه دوتا از ماها که اینجوری هستیم به طور هم نخوریم هیچ کجا چون خدا داند که شود ................

دانستم که خدا مرا می بیند پس حیا کردم
دانستم که کار مرا دیگری انجام نمی دهد پس تلاش کردم
دانستم که پایان کارم مرگ است پس مهیا شدم

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: جمعه مهر 22, 90 11:13 am 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 17 ثانیه

تاريخ عضويت: جمعه مرداد 21, 90 1:33 pm

ولی 206 توی ماشین های ایرانی هم شتابش از همه بیشتره و هم امنیتش
مخصوصا امنیت
من یه بار به خاطر خیس بودن یه قسمت از زمین  دور میدون با 135 تا کنترل عقب ماشین رو از دست دادم که اونجا فهمیدم تعادل این ماشین چقدر بالاست
البته درسته تعادلش خیلی بالاست ولی وزن کمش هم باعث میشه وقتی دور خودش داره می چرخه مسافت زیادی طی کنه
من تو این قسمت از تصویری که براتون گزاشتم با 135 تا دور زدم و ماشین تا آخر مسیر به راحتی اومد و رو اون قسمت که آب ریخته بود فقط لیز خورد
قسمت سیاه مسیر معمولی ، قسمت آبی محلی که آب ریخته بود و قسمت قرمز هم مقداریه که ماشین دور خودش چرخید
بعد از اون که اینجوری شد بقیه ی مسیر رو از داخل شهر ادامه دادم ، اون مسیر سیاه رو هم که می بینید دنده عقب نگرفتم چون روی ماشین به سمت مخالف بود وقتی کامل ایستاد

هدف من از تعریف کردن این ماجرا اینه که وزن 206 نسبت به قدرتش کمه و بهتره زیاد باهاش سریع نریم
ولا کلا تعادل بالایی داره شرط میبندم اگه ماشین دیگه ای بود دور خودش معلق میزد تا وایسته
قبل از این ماجرا هم یه بار تو ادامه ی همین کمربندی با سرعت 150 از روی سرعت گیر پریدم که باز هم کم بودن وزنش ماشین رو خیلی بالا برد حداقل نزدیک 2 متر از زمین بلند شد که واقعا ترسیدم

ولی بعد از این جریان ها دیگه با ماشین کارهای خطرناک نکردم چون تو هر دوشون واقعا احساس ترس کردم

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: يکشنبه آذر 12, 90 12:30 am 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 9 ثانیه
نماد کاربر

تاريخ عضويت: جمعه اسفند 12, 89 12:11 am

تشکر کرده اید: 133 مرتبه

نوع خودرو: پژو 206

سلام دوست عزیز شما که گفتی 407 گرفتی برای من اصلا جای سوال و تعجبی نیست چون 407 نسبن به وزنش و حیکلش در برابر قدرت موتوری کمش کاملا مشخصه که از 206 کم میاره..

من با تیپ5 ماشین هایی مثل 407. مگان2000 . ماکسیما اتوماتیک . زانتیا 2000 را میگرفتم که حتی دیگه نمیتونست بیاد و رد شه...

206 من مدل 89 بود الان هم که زانتیا83 دارم کاملا میبینم که دنده 1 زانتیا حتی به پای تیپ5 هم نمیرسه و کاملا ازش میمونه...

ماشین هایی که داشتم:

تیپ2 سفید مدل 88 . پراید مشکی مدل 84 . پارس نوک مدادی مدل 88 . زانتیا نقره ای مدل 82 . تیپ5 سفید مدل 89 .پراید نوک مدادی111 مدل90 .پژو405 TU5 سفید مدل91 . پارس ای ال ایکس مشکی مدل 84 . پراید 111 ابی کاربنی مدل 90 . پارس ELX نوک مدادی مدل 90 .تیپ2 مشکی مدل 82 .پراید 132 سفید مدل 89 .زانتیا نقره ای مدل 84.پارس ای ال ایکس نقره ای مدل 86 ..

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: يکشنبه آذر 12, 90 2:08 am 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: سه شنبه آبان 10, 90 10:44 pm

بچه ها شمایی که علاقه به کورس دارین خواهش میکنم ماشینتون رو حداقل ارت بزنید
توی محلمون یه پسری تیپه 5 داشت بنده خدا توی جاده خارج از شهر با ویتارا کل کل میکنه چون 206 سبک هست و ارتفاعش یکم بالا هست توی یه پیچ که یکم جاده موج داشت ماشین بالا پایین میشه و پشتش بلند میشه و منحرف میشه از گارد ریل رد میشه و بعد از چند تا ملق میخوره به یه خونه خرابه گوشه جاده و فوت میکنه
با جون خودتون به خاطر هیچی بازی نکنین

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم ardalan_gh به خاطر این پست تشکر کرده اند
user-sasan
پستارسال شده در: يکشنبه آذر 12, 90 2:29 am 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 10 ثانیه
نماد کاربر

تاريخ عضويت: سه شنبه شهریور 7, 90 3:46 am

تشکر کرده اید: 86 مرتبه

نوع خودرو: پژو

سلام
صحبت از کورس شد من هم با یه ویتارا کورس گذاشتم داخل شهر بود و از اونجای که اراک خیابوناش زیاد خوب نیست برای کورس تا 110 تا بیشتر نرفتم ترسیدم ولی توی اون مدت ویتارای هرچی زور زد نتونست رد شه لب به لب هم میرفتم ولی نمی تونست رد شد بدبختی از بس ارتفاش بالا بود نتونستم نگاه کنم ببین جون بود یا پیر ولی تجربه خوبی بود یه لحظه پیش خودم گفتم اگه تصادف کنیم یارو که اصلا واسش مهم نیست ولی من چی...
واسه همین گذاشتم بره
داخل اراک 407 خیلی کم تا حالا قسمت نشده باهاش کورس بذارم واسه همین در این مورد هیچ تجربه ای ندارم به امید روزی که یه 407 گیر بیارم
و حالش رو جا بیارم تا حساب کار دستش بیاد
من نمیدونم این ادم هایی که L90 دارن چرا همش دوست دان با ادم کل بندازن شما هم تا حالا به این نکته توجه کردید؟
فکر کنم ماشین نشون ویروسی وقتی 206 میبین رم میکنن

یکی ماند
خاکستر شد AzaR

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: يکشنبه آذر 13, 90 7:44 pm 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: يکشنبه آبان 22, 90 2:05 pm

تشکر کرده اید: 542 مرتبه

نوع خودرو: Peugeot 206 SD V8
6 0 2 نوشته است:
سلام
صحبت از کورس شد من هم با یه ویتارا کورس گذاشتم داخل شهر بود و از اونجای که اراک خیابوناش زیاد خوب نیست برای کورس تا 110 تا بیشتر نرفتم ترسیدم ولی توی اون مدت ویتارای هرچی زور زد نتونست رد شه لب به لب هم میرفتم ولی نمی تونست رد شد بدبختی از بس ارتفاش بالا بود نتونستم نگاه کنم ببین جون بود یا پیر ولی تجربه خوبی بود یه لحظه پیش خودم گفتم اگه تصادف کنیم یارو که اصلا واسش مهم نیست ولی من چی...
واسه همین گذاشتم بره
داخل اراک 407 خیلی کم تا حالا قسمت نشده باهاش کورس بذارم واسه همین در این مورد هیچ تجربه ای ندارم به امید روزی که یه 407 گیر بیارم
و حالش رو جا بیارم تا حساب کار دستش بیاد
من نمیدونم این ادم هایی که L90 دارن چرا همش دوست دان با ادم کل بندازن شما هم تا حالا به این نکته توجه کردید؟
فکر کنم ماشین نشون ویروسی وقتی 206 میبین رم میکنن

طبیعیه عزیزم ، همیشه وقتی یه ماشین خیلی زشت یه ماشین خیلی خوشگلو میبینه عصبی میشه

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم Saman.j به خاطر این پست تشکر کرده اند
ali_jann
پستارسال شده در: يکشنبه آذر 13, 90 8:39 pm 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 20 ثانیه

تاريخ عضويت: يکشنبه آذر 13, 90 7:38 pm

نوع خودرو: 206sdv8
سلام من تبریززندگی میکنم زیاد به تهران وشمال رفت وآمد دارم درسته آزادراه تهران تبریزتقریبا مستقیمه ولی مقدارقابل ملاحظه ایش سربالا وسینه کشه واونجا آدم میتونه ماشینهارو به چالش بکشه و206v8میتونه حسابی ازپسش بر بیاد.و واقعا عالیه وباماشینهای بالای 40_50 میلیونی مانند آزراوکمری ماکسیما قابل مقایسه هست .ولی درجادههای کفی از120 بیشترنمیشه بیشتر روند چون همیشه  پلیس کنترل میکنه .

بالا
 مشخصات  
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 20 پست ]  برو به صفحه قبلي  1, 2

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list