به انجمن تخصصی پژو 206. خوش امدید برای عضویت اینجا را کلیک کنید

اعلانات سایت

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.

امروز جمعه شهریور 6, 93 3:44 am
خرید و فروش ماشین

فروش لوازم آپشن و لوکس

آچار 24

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

قوانين انجمن

لطفا قبل از ایجاد مبحث جدید از تکراری نبودن آن اطمینان حاصل کنید .

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.   

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 252 پست ]  برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: Re: خرید 206 صفر ؟؟
پستارسال شده در: سه شنبه فروردین 8, 90 1:46 am 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 15 ثانیه
شتاب 0 تا 100: 15 ثانیه

تاريخ عضويت: سه شنبه فروردین 8, 90 1:35 am

تشکر کرده اید: 23 مرتبه

نوع خودرو: Type2

تیپ خودرو: 206 تیپ 2
دیگه الان 206 شده مثل هندونه و شانسی باید ازش انتظار داشته باشی
یکیش خوبه ویکیش بده

بالا
 مشخصات  
 موضوع پست: Re: خرید 206 صفر ؟؟
پستارسال شده در: پنج شنبه فروردین 11, 90 3:35 pm 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 17 ثانیه

تاريخ عضويت: سه شنبه فروردین 9, 90 2:09 pm

تشکر کرده اید: 0 مرتبه

نوع خودرو: پرشیامشکی
کلاماشین صفرتواین بازارافتش وحشتناکه وخیلی زورداره که برای مثال یه تیپ5که16میلیون پولشه بعدازیکسال2،دو0خورده ای افت قیمت پیداکنه(البته بیشترمحصولات ایران خردو،این وضعیتودارن نه فقط206)
من که فقط با206های نهایتاتاسال84حال میکنم(چه ازلحاظ کیفیتشوت چه ازنظرسواری وزیرپاش)

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: شنبه اردیبهشت 23, 90 1:11 am 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 20 ثانیه

تاريخ عضويت: جمعه اردیبهشت 23, 90 11:32 pm

نوع خودرو: فعلا پراید
با درودمن قصد خرید تیپ دو صفر رو دارم ولی اینقدر خوندم که موتورش ضعیفه و کم میاره که دو دل شدم،راستش الان پراید دارم و اهل کورس گذاشتن و کل کل نیستم دیگه!یک استفاده کاملا ساده و یکنفره که تا چند وقت دیگه میشه دو نفره!مهمترین ملاک هم مصرف کمتر تیپ دو هستش ولی با شرایطی که فعلا ایران خدرو گذاشته میتونم وی یک هم بگیرم ولی به نظرم هاچبک خیلی خوشتیپ ترتره،کلا به مشاوره نیاز دارم دیگهبا درودمن قصد خرید تیپ دو صفر رو دارم ولی اینقدر خوندم که موتورش ضعیفه و کم میاره که دو دل شدم،راستش الان پراید دارم و اهل کورس گذاشتن و کل کل نیستم دیگه!یک استفاده کاملا ساده و یکنفره که تا چند وقت دیگه میشه دو نفره!مهمترین ملاک هم مصرف کمتر تیپ دو هستش ولی با شرایطی که فعلا ایران خدرو گذاشته میتونم وی یک هم بگیرم ولی به نظرم هاچبک خیلی خوشتیپ ترتره،کلا به مشاوره نیاز دارم دیگه

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: دوشنبه اردیبهشت 26, 90 11:29 pm 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 9 ثانیه
نماد کاربر

تاريخ عضويت: جمعه اسفند 12, 89 12:11 am

تشکر کرده اید: 133 مرتبه

نوع خودرو: Citroen Xantia 2.0

تیپ خودرو: 206 تیپ 5
دوست عزیز که پراید داری تیپ2 جدید صفر .خیلی خیلی موتورش ضعیف هست....و زود خودشو میندازه ولی در عوض سوختش کمه خوشکله و...ولی ازش خیلی توقع نداشته باش.

من بودم v1 میگرفتم ولی اون هم تا10 هزار تا سوختش بالاست.ولی قدرت داره و امکاناتش هم همین تیپ2 هست. دیگه چاره ای نیست میمونه 405 که بستگی به خودت داره البته405 با موتور تیپ5 هم هستش.من جای تو بودم بین 405 تیپ 5 و 206 شماره1 یکی را انتخاب میکردم چون تیپ2 را خیلی خراب کردن.

ماشین هایی که داشتم:

تیپ2 سفید مدل 88 . پراید مشکی مدل 84 . پارس نوک مدادی مدل 88 . زانتیا نقره ای مدل 82 . تیپ5 سفید مدل 89 .پراید نوک مدادی111 مدل90 .پژو405 TU5 سفید مدل91 . پارس ای ال ایکس مشکی مدل 84 . پراید 111 ابی کاربنی مدل 90 . پارس ELX نوک مدادی مدل 90 .تیپ2 مشکی مدل 82 .پراید 132 سفید مدل 89 .زانتیا نقره ای مدل 84

بالا
 مشخصات  
 موضوع پست: خرید 206 تیپ 2
پستارسال شده در: سه شنبه خرداد 24, 90 6:53 pm 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: سه شنبه خرداد 24, 90 3:33 pm

تشکر کرده اید: 62 مرتبه

نوع خودرو: 207 آی و تندر e2
سلام من میخواستم تیپ 2 بخرم ولی همه میگن که موتورش خیلی ضعیفه اصلا تو سر بالایی راه نمیره
میخواستم راهنماییم کنید ممنون

بالا
 مشخصات  
 موضوع پست: Re: خرید 206 تیپ 2
پستارسال شده در: سه شنبه خرداد 24, 90 7:47 pm 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: شنبه فروردین 12, 90 1:26 am

تشکر کرده اید: 2 مرتبه

نوع خودرو: پژو 206 | تيپ 2
[quote="hamid reza"] سلام من میخواستم تیپ 2 بخرم ولی همه میگن که موتورش خیلی ضعیفه اصلا تو سر بالایی راه نمیره
میخواستم راهنماییم کنید ممنون[/quote]

سلام. خب اين بستگي به بودجه و نياز شما داره. اگه بودجه تون ميرسه به يه تيپ 5 سالم، خب مسلما اگه تيپ 2 بخريد پشيمون ميشيد. اما اينكه تيپ 2  "موتورش خیلی ضعیفه اصلا تو سر بالایی راه نمیره" كاملا بي اساسه. راه ميره، خيلي هم خوب راه ميره. كسي كه اين حرفو مي زنه مشكل از دست فرمون خودشه! از تيپ ماشين نيست! به هر حال اين نياز و بودجه ي شماست كه تعيين مي كنه كدوم رو بخريد. اگه قصد داريد تيپ 2 صفر بخريد، به نظرم كار درستي نيست، با همون پول ميشه يه تيپ 5 بسيار سالم خريد.

اين نظر منه. حالا دوستان متخصص بهتر مي تونن راهنمايي كنن.

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: سه شنبه خرداد 24, 90 7:51 pm 
آفلاين
مدیران سابق
نماد کاربر

تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردین 10, 90 12:23 am

تشکر کرده اید: 9 مرتبه

نوع خودرو: 206
[quote="hamid reza"] سلام من میخواستم تیپ 2 بخرم ولی همه میگن که موتورش خیلی ضعیفه اصلا تو سر بالایی راه نمیره
میخواستم راهنماییم کنید ممنون[/quote]
سلام دوست عزیز
باید ببینی اول چی می خوای از ماشینت امنیت آرامش خانوادگی اسپرت جوان پسند سرعت و ........... نمی دونم از همین مورد ها  و اولویتش رو هم مشخص کنی و ببینی چقدر می خوای هزینه کنی و و بعد نگاه کنی به بازار ماشین کیفیت ماشین مدل بازار دست دوم و ..........  همه رو با هم جمع بندی کنی و نتیجه بگیری و بخری
تیپ دو هم یه ماشینه یه 206 که لذت سواری بالایی داره بیشتر از خیلی از ماشین های دیگه و......... از نظر ایمنی خب تازه ترمز ای بی اس گذاشتن ولی چرخ های عقب دیسکی نیست ایربگ تازه برای راننده گذاشتن روش  و........ و مهمترین نکته اش همون موتور 1.4 لیتریشه که فقط نباید ازش توقع بی جا و معجزه داشته باشی وگرنه هم مصرفش خوبه و هم راه رفتنش و ایراد های  که داره از نظر کیفیت تو بقیه تیپ ها هم به نظر من هستش
تیپ 2 برای کسانی هستش که یه لذت رانندگی خوب می خوان با ماشینی با قیمت کمتر و امکانات کمترو قدرت کمتر

دانستم که خدا مرا می بیند پس حیا کردم
دانستم که کار مرا دیگری انجام نمی دهد پس تلاش کردم
دانستم که پایان کارم مرگ است پس مهیا شدم

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم ناصر به خاطر این پست تشکر کرده اند
mahdijavadi
پستارسال شده در: چهارشنبه خرداد 25, 90 7:47 am 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: سه شنبه فروردین 16, 90 7:33 am

تشکر کرده اید: 47 مرتبه

نوع خودرو: تيبا SX مشكي
من با نظر آقا ناصر موافقم.هر كس توقعي از ماشين داره من خودم توقع ترمز قوي در نتيجه 4چرخ ديسك رو دارم(البته ترمز abs تو قدرت ترمز تاثيري نداره و عملكرد بهتري داره).
من توقع امكانات رفاهي بالا را دارم مانند تيپ 3 يا 5 اما چون مي خواستم خانوادگي هم باشه بايد سراغ v8 ميرفتم كه بودجه نرسيد پس به ناچار v1 عزيز رو برگزيدم
سال 82 تا 85 كه من يادم هست  تيپ 2 خيلي رو بورس بود من خودم 405 داشتم اما همه دوستام تيپ 2 داشتن راضي بودن اما الان؟؟؟؟
شخصا من ماشيني كه مدل(سال ساخت)بالا باشه برام مطلوبيت بيشتر داره تا تيپش
مثلا اگه با 12 تومن تيپ 5 ،85 يا تيپ 2 ،88 بتونم بخرم ميرم سراغ تيپ 2 چون جوان تره و نو تره
اون ماله 5 سال پيشه اين ماله 2 ساله پيشه ،حالا هر چقدر از لحاظ كيفيت هم پايين باشه

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم masood به خاطر این پست تشکر کرده اند
mahdijavadi
پستارسال شده در: پنج شنبه خرداد 25, 90 12:47 am 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: جمعه اسفند 12, 89 12:11 am

تشکر کرده اید: 133 مرتبه

نوع خودرو: Citroen Xantia 2.0

تیپ خودرو: 206 تیپ 5
بله هر کسی ماشینو برای یک جور کاری میخواد یکی میخواد اروم بره و امکانات هم نداشته باشه و قدرت هم مهم نباشه تیپ2 براش خوبه یکی میخواد ماشین قوی باشه امکانات داشته باشه شتاب و سرعت هم داشته باشه میره تیپ5 میخره!!

حالا بنا بر جمعیتی که سوار ماشین میشن مدل صندوق دار یا بی صندوق را انتخاب میکنن.
در موررد پژو206.

اما در بحث اینکه تیپ2 ضعیف هست یا قوی باید گفت نمیشه از روی شتاب بسنجی که ماشین ضعیف هست توی سربالایی یا قوی..

البته با برقی شدن دریچه گاز تیپ2 های جدید کمی از قدرت و شتابشون کاسته شده که در مقابل مدل های قدیمی مثلا 83 یا 82 کم میارن.

البته خیلی چیز ها بهتر و جدید تر و پیشرفته تر شده..نسبت به قدیمی ها.

ولی در کل هم اکنون 206 تیپ2 موتورش یکی از ضعیف ترین موتور هایی هست که در ایران خودرو نسبت به سایر ماشین ها استفاده میشه اما همین تیپ2 توی شتاب گیری از 405 و پارس میتونه تا حدودی بزنه جلو .....

پس شتاب نشانه قدرت ماشین نیست...در صورتی که 405 با 100 اسب توی سربالایی از تیپ2 سر تره.

اینا همه بستگی به اول توان . وزن و گشتاور ماشین داره....

گر انچه تیپ2 قدرت خیلی زیادی نداشته باشه اما یکی از کم مصرف ترین . کم اصتهلاک ترین خودرو های ساخت داخل هست....

در مورد کیفیت قطعات داخل اتاقشون هم همه تیپ ها مثل همن.
.....................

تجربه شخصی من از تیپ2 مدل 89 یکی از دوستام:

پژو 206 تیپ2 مدل 89 همه چیز فابریک با 4 نفر سرنشین به گفته راننده چنان توی سربالایی کم میاورد که نیاز به دنده 1 هم بود و سرعت کم چون دنده 2 اصلا جواب نمیداد فقط یک میومد بالا که خیلی هم بهش فشار میومد...و باعث کاهش سرعتش میشد در حالی که پژو رو ا پشت سرش چراغ میداد که بره کنار ولی این ماشین نمیتونست و بهش فشار میومد و نعره میکشید توی دنده 1.

چون پیچ تند هم داشت نمیشد از پایین شتاب بگیری پیچ های پی در پی تند و خطرناک..

اما با تیپ2 مدل 83 در چنین سربالایی هایی البته در شمال ما چنین حسی نداشتیم که داره به ماشین فشار بیش از حد میاد اما توی مدل 89 به کررات زور زدن ماشین حس میشد.

ماشین هایی که داشتم:

تیپ2 سفید مدل 88 . پراید مشکی مدل 84 . پارس نوک مدادی مدل 88 . زانتیا نقره ای مدل 82 . تیپ5 سفید مدل 89 .پراید نوک مدادی111 مدل90 .پژو405 TU5 سفید مدل91 . پارس ای ال ایکس مشکی مدل 84 . پراید 111 ابی کاربنی مدل 90 . پارس ELX نوک مدادی مدل 90 .تیپ2 مشکی مدل 82 .پراید 132 سفید مدل 89 .زانتیا نقره ای مدل 84

بالا
 مشخصات  
پستارسال شده در: چهارشنبه تیر 8, 90 6:53 pm 
آفلاين
شتاب 0 تا 100: 20 ثانیه

تاريخ عضويت: چهارشنبه تیر 8, 90 6:20 pm

نوع خودرو: پراید DM
سلام دوستان. خسته نباشید. من تازه در این انجمن ثبت نام کردم... ایشالا شما دوستان منو در زمینه 206 راهنمایی کنید

دوستان من یه پراید مدل 87 دارم که 23 تا را رفته... می خوام بدمش بره ... یه 206 مدل 89 تمیز تیپ 2 هر رنگی که شد بخرم... علت تعویضم اینه که از پرایده خوشم زیاد نمیاد. می خوام عوض کنم.

پراید و 8 تومن اینا می خرن....

فقط سوالم از شما دوستان الان اینه که همه تیپ 2 های مدل 89 ABS دارن یا خیر؟
چون برام خیلی مهمه

دومم اینه که از چه ماه به بعد روی تیپ 2 ایربگ راننده گذاشتن؟

حدود قیمت برای مدل 89 با ایربگ راننده و بدون ایربگ چقدره؟

برای خرید به چه چیزایی باید توجه کنم؟

مصرف بنزین خیلی برام مهمه... تیپ 2 خوب می سوزونه دیگه؟

بالا
 مشخصات  
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 252 پست ]  برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

مباحث مرتبط
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. راهنمایی برای خرید 206 تیپ 3

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 4, 5, 6 ]

po0po0

56

9478

يکشنبه تیر 29, 93 7:53 pm

nimool نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. پيوست(ها) راهنمایی برای خرید 206 V8

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 23, 24, 25 ]

omidetehran

240

11884

يکشنبه تیر 15, 93 5:57 pm

اقاسامان نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. راهنمایی برای خرید 206 V20

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2, 3, 4 ]

hamsafar5565

30

2995

شنبه آبان 14, 90 10:14 pm

lipo نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. راهنمایی برای خرید 206 تیپ 6

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 11, 12, 13 ]

mohtajetoloo

120

8915

جمعه اردیبهشت 12, 93 4:08 pm

komsboy_more نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. پيوست(ها) راهنمایی برای خرید 206 تیپ 5

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 60, 61, 62 ]

saeed206

615

21941

چهارشنبه شهریور 5, 93 9:58 pm

hamedj115 نمایش آخرین ارسال

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list